Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, nie kupiłem winiety elektronicznej na #austria z 18 dniowym wyprzedzeniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czy teraz pozostaje mi zakup tej winiety w formie naklejki na stacji u nich? Słyszałem że można kupić taką winietę dla przedsiębiorców i oni nie chcą nip ani nic i mają to w dupie i osoby indywidualne też tak jeżdżą i chodzi tylko o to że jako przedsiębiorca nie mamy prawa odstąpienia od umowy. Ktoś pomoże? Bo miałem jechać do #chorwacja inną drogą, ale plany uległy zmianie i już za późno, a chciałbym uniknąć zarówno przypału, jak i kolejek po te naklejki. Jak to wygląda?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Profil_Internetowy - Mircy, nie kupiłem winiety elektronicznej na #austria z 18 dniow...

źródło: comment_1655761622HMdjKtBXR15j3egpSAkubt.jpg

Pobierz
  • 16
@Profil_Internetowy: W 2020r. jak jechałem to kupowałem dla przedsiębiorców i wyjebongo. Nie stresuj się tym wcale. To głupie prawo wymusza kupowanie z wyprzedzeniem dla indywidualnych. Nie ma żadnego problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murarz13: dwóch kierowców, ale 7 osób w aucie, nawet pomimo cen benzyny dalej jest taniej. Poza tym samolot tam nie dolatuje i tam bym musiał kombinować po przylocie. Właśnie ja firmy nie mam i pytanie czy to jakoś sprawdzają i czy coś grozi za to, w sensie że potraktują taką winietę jako nieważną w przypadku kontroli czy coś ¯\_(ツ)_/¯
@Profil_Internetowy dodatkowych wymagań nie ma żadnych, przy kontroli sprawdzają tylko czy winieta ważna jest z tego co wiem.
Ale rozumiem, twój stres( )

Pozostaje ci naklejka, bądź kupno elektronicznej w trafice albo na stacji. O której i kiedy będziesz na granicy?