Wpis z mikrobloga

Nie wiem, co Wy sobie ubzduraliście na wykopie z tą szeroką szczęką, to jest jeden wielki mit XD Podsyłam Ci azjatyckiego oskarka z wąską szczęką, który ma ładniejszą twarz, niż 100% kobiet, które widzę na co dzień na ulicy.


@Gulczas1337: ale to przegrywy w takie rzeczy wierzą, nie ja. Dodatkowo dopowiem, że taki typowy gość z takiej koreii ma sylwetkę więźnia z Auszwic, a część dziewczyn z Europy/ameryki ma mokro na
ale ty zdajesz sobie sprawę geniuszu że większość tych par jest oparta na umowie typu samiec betabuxxer wzamian za co kobieta wynagradza go tygodniowym starfish sexem,


@Wilhelm88: xD no i jak zwykle musiał się pojawić ten idiotyczny argument o ,,beciakach'', nie zawiodłem się.
Naprawdę nie ma dla was ratunku. Idąc taką logiką 80%-90% par na świecie opiera się na ,,beciakach''
Ale przecież na tinderze oceniany jest jedynie wygląd, nikt tam nie zobaczy braku pewności siebie czy innych zaburzeń. Oceniana jest twarz, więc wygląd jest ważniejszy niż wszystko inne.


@ToKontoNieIstnieje: Ale mówimy o tinderach, czy o normalnych relacjach międzyludzkich?. Na początku tak, w trakcie rozmowy, a szczególnie podczas spotkania na żywo wszystko się decyduje. Zresztą dużo osób tinder tylko wykorzystuje do przelotnego seksu/fwb, chociaż oczywiście niektórzy ludzie znajdują tam swoje drugie połówki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@technojezus: tinder czy inne podobne aplikacje są obecnie najpopularniejszym środkiem do znajdowania partnera, coraz większy jest odsetek związków w ten sposób zapoczątkowanych. Więc nie tylko do ons/fwb jest wykorzystywany.

Na początku tak, w trakcie rozmowy, a szczególnie podczas spotkania na żywo wszystko się decyduje


Masz świadomość, że do rozmowy ani tym bardziej spotkania nigdy nie dojdzie, ponieważ nieatrakcyjny facet nie będzie miał żadnych par?
Masz świadomość, że do rozmowy ani tym bardziej spotkania nigdy nie dojdzie, ponieważ nieatrakcyjny facet nie będzie miał żadnych par?


@ToKontoNieIstnieje: ale kogo masz na mysli pisząc ,,nieatrakcyjny facet''? Ty naprawdę myslisz, że na tinderze większość facetów nie wygląda jak ci z tego mojego screenu? Kobiety też patrzą na to, gdzie dany mężczyzna pracuje. Bo ktoś może być przystojny, ale życiowo nie ogarnia, to nic oprócz onsu czy fwb nie wejdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ale kogo masz na mysli pisząc ,,nieatrakcyjny facet''


@technojezus: Siebie na przykład.

Ty naprawdę myslisz, że na tinderze większość facetów nie wygląda jak ci z tego mojego screenu?


Przeglądałem profile facetów na tinderze, w swojej grupie wiekowej, no i sporo z nich wyglądała zdecydowanie powyżej przeciętnej.
Siebie na przykład.


@ToKontoNieIstnieje: czyli co? Jesteś karłem? Masz zdeformowaną twarz przez jakąś chorobę? Miałeś jakiś poważny wypadek, przez który jesteś zdeformowany?

Przeglądałem profile facetów na tinderze, w swojej grupie wiekowej, no i sporo z nich wyglądała zdecydowanie powyżej przeciętnej.


Czy każdy, a nawet chociaż większośc z nich ma te przegrywowe 185cm, kwadratową szczekę i są napakowani?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: Żadne z powyższych, ale najwidoczniej mniejsze defekty mogą skreślić na starcie. Tobie wygodnie jest pisać takie rady, że to na pewno wszystko przez zły charakter jak nigdy nie zderzyłeś się z taką ścianą na tinderze. Skąd dziewczyna ma wiedzieć jaki niby mam charakter jak nawet słowa z nią nie zamienię?

Wzrostu innych po zdjęciach nie ocenie, ale kwadratowe szczęki i "pędzlowe" fryzury to co chwila widziałem. Jak te chady i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ToKontoNieIstnieje: chodzi o to że... Może skoro tinder jest tak silnie skoncentrowany na wygląd, to może nie należy się w to bawić? I np spróbować innych sposobów które promują... Poczucie humoru, otwartość, zainteresowania, itd itp. Na prawdę nie trzeba mieć profesury żeby do tego dojść
Może skoro tinder jest tak silnie skoncentrowany na wygląd, to może nie należy się w to bawić?


@walkie12: nie ja wymyśliłem, że jest to najpopularniejszy portal i najbardziej popularna metoda do znajdowania partnera. Co, mam może do dziewczyn na ulicy zagadywać? XDD
@ToKontoNieIstnieje: ale uwierz mi, że na tinderze są też NORMALNI ludzie i ci NORMALNI ludzie jakoś potrafią znajdować pary. Oczywiście, że dużo jest tam jakiś pustych kobiet w stylu (musisz duzo zarabiać, miec min 190cm i kaloryfer) tak samo jak od metra jest jakiś idiotow, wśród mężczyzn, którzy myślą tylko o jednym, ale skoro ktoś jest w stanie z tindera znaleźć drugą połówkę, to się da.