Wpis z mikrobloga

Nigdy nic do niego nie mialem ale wkurza mnie juz te jego #!$%@? i usprawiedliwianie sie wszystkim
-niby oddal szacunek rywalowi, a tu wciaz jakies pociski i wyzwiska w wywiadach
-mial nie obalac tylko dobijac ewentualnie a sam pierwszy inicjowal obalenia
-niby podkresla ze sie nie usprawiedliwia ale ciagle jakas wymowka na kazdym kroku
-czlowieku to jest sport, Kubiszyn wypracowal sobie przewage przez wiekszosc pojedynku to sobie mogl unikac walki w ostatnich sekundach, to jest twoja wina a nie jego, ze go nie dorwales przez cala walke.
#famemma
#highleague
Kilroy888 - Nigdy nic do niego nie mialem ale wkurza mnie juz te jego #!$%@? i uspraw...

źródło: comment_1655870606UYn4FkTfNQu4ecULBvxuJ3.jpg

Pobierz
  • 8
@Kilroy888: Byli w klinczu to wykorzystał sytuacje i nim jebnął o ziemie, bo co mial zrobic? Obydwoje dalej cos #!$%@? w wywiadach, w dodatku to jest freakfight jak kubiszyn chce kalkulowac i uciekac od walki w koncowej rundzie bo nie chciał ryzykowac to niech #!$%@?, to jest cyrk a oni maja dostarczac najlepiej krwawe widowisko, od high iq fight jest ufc.
@Kilroy888: A kto się nie żali? Wszyscy którzy przegrywają we freakfightach po przegranej „no coś nie zagrało” „to nie tak miało wyglądać” „nie dałem z siebie 100%” itd.. Nie ma tam kogoś kto powie „był lepszy, przyznaje”
@Heekate: cyrk nie cyrk obaj sa sportowcami i dostaja premie za wygrana. Tez bym wolal jakas emocjonalna wymiane zobaczyc na sam koniec ale rozumiem kalkulacje Kubiszyna.
@PTR20: No mogl obalac i pewnie w tym widzial swoja szanse na wygrana z Kubiszynem, ale po walce niech juz caly czas nie gada, ze chcial tak sie #!$%@? w stojce i czul przewage. Jak czules przewage to nie inicjuj obalen ani klinczu.
@iquiet: Ale bez przesady z tymi tlumaczeniami, u Kaniowskiego nonstop wymowka za wymowka. A ze przetrenowany, a ze nastawienie i zlosc mu sie zmienila po tych 2 tyg czekania, a ze obalal na siebie i nie sparowal a powinien, itp, itd. A tak w ogole to na ulicy to by Kubiszyna z latwoscia #!$%@?.( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy chyba podczas jednego wywiadu nie slyszalem tylu tlumaczen.