Wpis z mikrobloga

@Felixu: no i bardzo spoko, jeśli jesteś świadom własnych braków. Ale w takim razie nie możesz narzekać za bardzo na brak powodzenia. Bo sam sie zastanów jaka musiałaby być kobieta, żeby była w stanie się zakochać w kimś o takiej charakterystyce.
@Kenteris: ale kto powiedzial ze ja milosci szukam. Jestem ubogi/nierozwiniety emocjonalnie i mi fwb/ons w zupelnosci by wystarczylo. A raczej moj charakter na to wplywu nie ma bo na tinderze po zdj tego laska nie widzi. A ze mam niemal 0 par to juz inna sprawa.
Schudnie i będzie fajna loszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pabick: jest szansa, ale wtedy dla chłopa jeszcze gorzej, bo weźmie taka, ona schudnie, pewnie chłop zapłaci za diety srety, siłownię, potem za jakaś plastykę brzucha i jak już będzie ładna i zgrabna to go kopnie w dupę
ale kto powiedzial ze ja milosci szukam.


@Felixu: > niz z takim czyms sie zwiazac

No Ty tak trochę zasugerowałeś. Ale dobra, może jesteś jakimś osobliwym przegrywem, więc nie oceniam. Bardziej mi żal już ludzi, którzy szukają ukojenia w sercu wrażliwej, krasnolicej dziewczyny, a sami do zaoferowania mają urazy, kompleksy i depresję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoldenJanusz: ja mam 172 i moja żona jest ideolo i uwaga nie jest spasiona. Więc albo masz wyniki albo wymówki. W całej karierze nie miałem dziewczyny poniżej 7/10. Jak się nie ma wzrostu to trzeba nadrabiać czym innym. Pewność siebie, humor i gadka i nie trzeba nic więcej.
@GoldenJanusz: Mój chłopak ma 173cm wzrostu, ja mam 165cm - waga w normie, także no jakby to powiedzieć.. nie, to nie jedyny looksmatch przy tym wzroście xd większość dziewczyn ma gdzieś ile masz wzrostu jeśli nie jesteś kompletnym debilem