Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz: bullshit znam typów, którzy są grubi u niezbyt estetyczni i wcale nie mają w #!$%@? kasy a mają całkiem ładne w porównaniu do nich dziewczyny.

W życiu trzeba trochę farta ale też trzeba próbować jest mnóstwo dziewczyn nawet ładnych, które nie mają mnóstwa znajomych i adoratorów - nie korzystają z docisk mediów i są bardziej tradycyjne w podejściu do życia. One również mam wrażenie statystycznie częściej patrzą na charakter i
  • Odpowiedz
wolalbym juz walic konia do smierci niz z takim czyms sie zwiazac


@Felixu: "takim czymś". Za samo określanie kogokolwiek w ten sposób powinieneś być sam.

Czemu tak prosto dajecie sobą manipulować? Widzicie jakieś zdjęcie - szczupły facet, grubsza kobieta, generalnie cała dwójka niespecjalnie atrakcyjna. I wbijacie od razu ten blackpill, że przeciętnego chłopa stać co najwyżej na taką laskę z otyłością i która pewnie tylko czeka na chada. A jak interpretować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoldenJanusz:
Spójrzcie na jej nogi. Ja tutaj widzę miażdżycę w wieku 30stu paru lat. Współczuję chłopu, bo widać że dba o swój wygląd jak może a z taką kobietą wstydziłbym się gdziekolwiek wyjść xD
  • Odpowiedz
@Kenteris: waze 80 kg na 190 wzrostu, bylem u kosmetyczki w celu regulacji brwi i teraz mam rowne, geste i ladne, zmienilem styl ubierania sie, teraz mam fajne stylowki, eksperymentuje z wlosami i fryzurami. I tak mimo tego nie mam powodzenia niemal, ale i tak wole byc sam i dalej walic kuca niz zwiazac sie z takim ulańcem :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kenteris: waze 80 kg na 190 wzrostu, bylem u kosmetyczki w celu regulacji brwi i teraz mam rowne, geste i ladne, zmienilem styl ubierania sie, teraz mam fajne stylowki, eksperymentuje z wlosami i fryzurami. I tak mimo tego nie mam powodzenia niemal, ale i tak wole byc sam i dalej walic kuca niz zwiazac sie z takim ulańcem :)


@Felixu: Hej Przemek, co nowego u Ciebie? W Niemczech, czy do
  • Odpowiedz
@Felixu: wbrew pozorom osobowość też ma jednak znaczenie. To urocze, że kiedy ta niby dziennikarka, zapomniałem jak się nazywa, przy okazji rozmowy o Top Gunie i Tomie Cruisie, wypowiedziała się, że dla niej facet poniżej 180 cm nie może być przystojny, co nawet nie brzmi jakoś strasznie szorstko, to wykop a przynajmniej ta sekcja przegrywowo - blackpillowa rzucila się na nią jak stado piranii. Ale jak jeden z tego szlamu mówi
  • Odpowiedz
@Kenteris: tu akurat masz racje z brakiem empatii itp. Od osob z bliskiego kregu na studiach uslyszalem nieraz ze jestem narcyzem i moge miec cos z socjopaty. Ale nie przeszkadza mi to jakos. Sam po sobie widze ze jestem egocentrykiem
  • Odpowiedz