Wpis z mikrobloga

Już po wizycie u doktorka.
Chłop dostał receptę i skierowanie na leczenie na oddziale dziennym.
Do tej pory nic mi to nie mówiło, myślałem że to zwykła terapia na której mi wytłumaczą jak działają mechanizmy w mojej chorej łepetynie i jak je kontrolować. Kiedy dowiedziałem się, że to dwa-trzy miesiące codziennych, kilkugodzinnych zajęć to mnie zamurowało.
Nie wiem co o tym myśleć, czego się tam spodziewać i przede wszystkim czy wystarczy mi na to psychy żeby tam codziennie chodzić, ale co innego mi pozostaje?
Zaszkodzić mi już nic nie może, a jest szansa że tam chłopa nareperują...

Po wizycie szedłem na autobus powrotny, ale skuszony zapachem kebsa postanowiłem wziąć jednego na wynos. Kupiłem też ulubionego monsterka i zrobiłem sobie spierdotripa i chłopski piknik w parku.
Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłem kebsa i kiedy czułem się tak obojętny na obecność takich tłumów ludzi w okół.
#przegryw ##!$%@? #depresja #spierdotrip #psychiatria
Pobierz Loraw_Alytjok69 - Już po wizycie u doktorka. 
Chłop dostał receptę i skierowanie na ...
źródło: comment_1655915203KYW7nfrWNgJnF6ip5IOldS.jpg
  • 31
@mxdsx: kebab jak kebab, ale samopoczucie i obraz rzeczywistości mi się skrajnie zmieniły po tej wizycie.
Normalnie mam problem żeby wyjść z domu bo źle się czuję wśród ludzi, pocę się ze stresu jak zwierzę itp. a teraz jestem w stanie siedzieć sobie na chillu wśród ludzi w dużym parku i jeść kebaba jakbym był sam na świecie.
To chyba przez to, że myśli o terapii i ogólnie o mojej przyszłości
@Loraw_Alytjok69: chodziłem nie uczą takich rzeczy, gadają tylko w stylu a co tam u ciebie co się działo w ostatnim tygodniu jakie utrapienia co cię martwi i inne takie. XD no próbuja jedynie wywołać jakby samorefleksje u człowieka takimi pytaniami i nic poza tym, żeby zaczął "robić coś z sobą" xD żeby zrozumieć jak działają mechanizmy w głowie, to można się tego nauczyć samemu, masz żywy organizm do badań, samego siebie,
@Pavulenko: w teorii właśnie po to są te zajęcia, ale okaże się dopiero jak tam pójdę.

żeby zrozumieć jak działają mechanizmy w głowie, to można się tego nauczyć samemu, masz żywy organizm do badań, samego siebie, na metodzie prób i błędów możesz sprawdzać jak to wszystko działa i jak nad tym panować czy zmieniać to.

Próbowałem tego przez jakiś czas i nie wyszło mi to na dobre. Chyba jestem na to
@Pavulenko:
Przede wszystkim, okresy manii i utraty świadomości z nimi związane sprawiły, że mam ogromne (jak na moją sytuację) długi, wyrok sądowy, przez olbrzymią część ludzi w moim mieście (i nie tylko) jestem postrzegany jako świr z powodu niezliczonych nienormalnych rzeczy jakie robiłem publicznie, a żyjąc w małym mieście potrafi to niesamowicie zniszczyć psychikę.

Ilekroć wychodzę z domu, ilekroć mysle że mam pójść gdzieś, gdzie jest dużo ludzi albo w ogóle