Wpis z mikrobloga

ale #!$%@?ło gówniary i wymyślają coraz to bardziej #!$%@? orientacje


@BatemanPatrick: a może to po prostu jest tak, że nie rozmawiało się wcześniej o wielości orientacji i tożsamości płciowych u człowieka, bo był to temat tabu, a tacy ludzie byli dyskryminowani bądź przez brak tych wymyślonych (jak wszystko w języku) określeń nie mieli nawet jak nazwać po imieniu kim są, co czują, przez co trudniej im było znaleźć partnerów?
Nie... na
@BatemanPatrick: okej, a czemu z osobami niebinarnymi masz problem? Bo zdaje się po twoim wulgarnym słownictwie, że jesteś nieco sfrustrowany tym, czego nie możesz zrozumieć. To naturalna reakcja ludzkiej psychiki, kiedy czegoś nie ogarniamy, ale myślę, że jak wykażesz trochę dobrej woli i naprawdę zrozumiesz temat zamiast wyzywać ludzi od gówniarzy to każdemu z nas to wyjdzie na dobre.

Swoją drogą, mówisz, że rozumiesz pierwsze 4 litery LGBT+. Wiesz, że osoby
@ananasowy ah yes, classy lewak move
czego nie rozumiesz prawaczq? nie zgadzasz się ze mną??? za głupi jesteś?? nie rozumiesz???? nie ogarniasz tego że mam 20 płci????
wyobraź sobie ptysiu kolorowy że ja każdy ten #!$%@? termin rozumiem z flagi tęczaków, tylko uważam że jest to wymysł zachodniego normictwa xD teraz każdy chce mieć inną płeć, autyzm, i jak najwięcej chorób psychicznych