Wpis z mikrobloga

@RobieZdrowaZupke: dzisiaj żeby się decydować na bachora to naprawdę trzeba mieć coś nie pokolei. Dobre dla robolstwa, a nie dla młodych, wykształconych, z wielkich miast, którzy chcą robić kariery, podróżować, cieszyć się życiem, cieszyć się sobą, cieszyć się seksem przez całe życie, a nie fokusować na gnoju, który w wieku 15 lat ci już powie, że cię nienawidzi, bo nie chcesz go puścić na imprezę czy ki #!$%@?. Kot lepszy
@sikalafou: Zbyt wczesne posiadanie dzieciaka = marnowanie młodości sobie
Zbyt późne posiadanie dzieciaka = potencjalne zmarnowanie mu życia jakimś autyzmem czy innym gównem genetycznym + narażanie go na to, że starzy mu wcześnie umrą i ciężko mu będzie sobie poradzić

Nawet gdybym chciał mieć dziecko to ciężko znaleźć lukę w życiu na jego wychowywanie.
@RobieZdrowaZupke: dzisiaj żeby się decydować na bachora to naprawdę trzeba mieć coś nie pokolei. Dobre dla robolstwa, a nie dla młodych, wykształconych, z wielkich miast, którzy chcą robić kariery, podróżować, cieszyć się życiem, cieszyć się sobą, cieszyć się seksem przez całe życie, a nie fokusować na gnoju, który w wieku 15 lat ci już powie, że cię nienawidzi, bo nie chcesz go puścić na imprezę czy ki c**j. Kot lepszy


@
@RobieZdrowaZupke: O kurna, ale skisłem OPie xD

Bawiąc się w Twoją konwencję i zakładając, że to nie bait To Jak Ciebie przerastają takie rzeczy jak znalezienie „luki” na wychowanie dziecka, to faktycznie polecam jakiegoś specjaliste, terapię i może jakieś piguły bo takie wysrywy może spłodzić tylko ktoś z zaburzeniami ¯_(ツ)_/¯

Mam 33 lata, trójkę super dzieciaków z którymi zwiedziłem pół świata i generalnie dobre życie. Ale może jestem szczęśliwy przez to