Wpis z mikrobloga

Hej, człowiek odkurza co drugi dzień bo 3 koty here i szuka #odkurzacz bezprzedowowy, bo już siły nie mam do #!$%@? z rurą ( ͡° ͜ʖ ͡°) może macie do polecenia coś sensownego? Budżet powiedzmy 800 zł, chyba że w tym zakresie nic dobrego nie znajdę, to dalej się będę męczyć z rurą :(
  • 18
@AnnieChapman: Moim zdaniem nie ma dobrego odkurzacza pionowego, bezprzewodowego jeśli nie masz dywanów. W testach i wyborach doszedłem do dysona za 2899. I powiedziałem basta! Elektorlux silencer (999) i wywalone. Odkurza wszytko jak trzeba, nie pieprze sie z myciem tych cholernych pojemników (a wkurza mnie to, mam phiipsa na sprzedaż:) chcesz:), zmieniam woreczek i elegancko!
Kot dla atencji :) nie obudziło go odkurzanie :)
clas - @AnnieChapman: Moim zdaniem nie ma dobrego odkurzacza pionowego, bezprzewodowe...

źródło: comment_1656012632WNDDNOedQZmO62MhOeHegd.jpg

Pobierz
@rogerro: no to widzę, że spore zainteresowanie nimi, dzięki za pomoc!
@4833478: aż mi się miło zrobiło na sercu jak napisałeś bez kabla i rury.. dzięki za polecenie!
@clas: piękny kicia, moje szaleją na dźwięk odkurzacza xD mam całkiem niezły odkurzacz z kablem, ale jak co chwilę muszę go wyjmować, wyciągać kable itd. to już zmęczona jestem przed samym sprzątaniem xd
@clas: piękny kicia, moje szaleją na dźwięk odkurzacza xD mam całkiem niezły odkurzacz z kablem, ale jak co chwilę muszę go wyjmować, wyciągać kable itd. to już zmęczona jestem przed samym sprzątaniem xd

@AnnieChapman: ile masz m2 w mieszkaniu? Ja sprzątam dwa mieszkania, open space plus sypialnia (ok 70m2). Tylko raz muszę zmienić podłączenie kablem.
Drugie niecałe 50 m2 (dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba) i tez tylko raz muszę
clas - @clas: piękny kicia, moje szaleją na dźwięk odkurzacza xD mam całkiem niezły o...

źródło: comment_1656068604MN8xSRMgA98nlibjc9TRIp.jpg

Pobierz
@clas: akurat całe piętro lece na jednym kablu, nie przepinam. Bardziej mi chodzi o to, że moja kicia dwa razy przejdzie po mieszkaniu i wszędzie fruwają kłaki xD więc chciałabym codziennie odkurzać, ale wkurza mnie wyciąganie i wciąganie kabla, chowanie co chwilę tego odkurzacza, odłączanie rury i tak dalej xd
@clas: akurat całe piętro lece na jednym kablu, nie przepinam. Bardziej mi chodzi o to, że moja kicia dwa razy przejdzie po mieszkaniu i wszędzie fruwają kłaki xD więc chciałabym codziennie odkurzać, ale wkurza mnie wyciąganie i wciąganie kabla, chowanie co chwilę tego odkurzacza, odłączanie rury i tak dalej xd


@AnnieChapman: Kup autonomiczny. Na codzienne odkurzanie najlepszy!
@clas: tyle, że u mnie dość sporo dywanów i kątów, nie wiem czy to zda egzamin. No i chce odkurzać łóżko xD


@AnnieChapman: U mnie tak: roomba (automatyczny)codziennie. Ja sobie pracuje na balkonie a ona zasuwa. Jak koty nie zmieniają sierści to raz na dwa dni. Raz w tygodniu odkurzacz tradycyjny. Żadnych dywanów.
Jeśli masz dywany to może być pionowy z elektroszczotką. Ale np moje roznoszą żwirek. Z tym elektroszczota
@clas: tak, muszę odkurzać materac, bo kot jak śpi ze mną to jest wszędzie sierść xD


@AnnieChapman: A nie lepiej rolki z IKEA? Szybciej i pewniej. O tym że koty można czesać nie będę pisał :)