Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: Łeee paaanie jest tyle sposobów że mi wody w organizmie braknie gdybym je wszystkie wypisać. Wszystko zależy od okazji.

Jeśli siedzisz na łąwce i widzisz, że idzie kobita i przejdzie na wprost Ciebie, to wyciągasz telefon do robienia zdjęcia, włączasz aparat/kamerkę (oczywiście chamsko robisz jej zdjęcie jak przejdzie i będzie w kadrze) i gadasz ciągle do telefonu: "No widzisz mnie czy nie? Może masz internet słaby. Zobacz jak sobie siedzę
@przegro_pisarz: po co ci zdjęcia? Trochę stulejarstwem zajeżdża, oblechem. Ładne się kręcą kobitki prawda, ale nie można takich rzeczy robić, wyobraź sobie jakby się taka dziewczyna poczuła, jakby ogarnęła co zrobiłeś
@przegro_pisarz też tego nie czytałem a mimo wszystko udało mi się nawiązać relacje z kobietami, jedna z nich została kilka lat temu moją żoną. Daj sobie spokój z tym #!$%@? norników z wykopu, że kobiety spojrzą tylko na Chada etc. Zamiast #!$%@?ć krzywe akcje z robieniem zdjęć z przyczajki podejdź do kobiety i zaproś na wspólne wieczór/popołudnie etc.
@przegro_pisarz zamiast pytać losową kobietę na ulicy, proponuję zacząć chodzić na zajęcia po pracy, np. basen, jakieś kursy etc.. Zaproś kobietę z którą już wymieniłeś kilka spojrzeń. Poza tym, wspólne zainteresowania ułatwiają prowadzenie rozmowy. Ubierz się odpowiednio (nie musi być drogo, ważne żeby wszystko do siebie pasowało), odwiedź fryzjera, a na spotkaniu z kobietą przede wszystkim musisz ją słuchać. Jeśli kobieta mówi że lubi spędzać czas na świeżym powietrzu to nie zapraszaj
@elobob: no tak przecież to takie proste żałuję, że nigdy nie próbowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na jaki basen ma się zapisać, jaki kurs? Kursy wcale nie są online.
Jeszcze mi powiesz, że na basenie nie trzeba mieć 10% BF

Odpowiednio czyli? Ja chodzę w tym co mnie się podoba i jest dla mnie wygodne, ale wykopkom nie podoba się. Fryzjer zaczyna się od 300 zł nie?