Wpis z mikrobloga

W raporcie JSA przekroczyłem możliwy plagiat o 3%, niestety z promotorem ciężko się dogadać bo bardzo rzadko odpisuje na maila i nawet nie wytłumaczył na czym się skupić przy poprawianiu pracy korzystając z raportu JSA. W tym raporcie po spisie treści jest coś takiego: "tekst pracy Podobieństwa" i następnie jest kilka stron tekstu z czego niektóre fragmenty są na pomarańczowym tle. Nie za bardzo wiem czy powinienem poprawić wszystko co się wyświetliło w tym raporcie czy wystarczy jeśli poprawię tylko i wyłącznie fragmenty, które się wyświetliły na pomarańczowo?
#jsa #studia #plagiat #licencjat
  • 8
@Gochabalxd: Ogólnie miałem podobnie i promotor ma możliwość odznaczenia niektórych fragmentów ale musisz mu to w mailu jakoś wytłumaczyć. Ale chyba za późno to pisze
@Metylo: Typu: dwa samochody sie zderzyły na coś takiego nastąpiło zetknięcie sie karoserii dwóch pojazdów kołowych służących do przewozu ludzi w konsekwencji czego dwoje pasażerów zostało hospitalizowanych
@aja95 no jak masz możliwości tak zmieniać to można się bawić :D u mnie sytuacja jest śmieszna bo wyszedł mi plagiat w bibliografii i spisie tabel xD