Wpis z mikrobloga

@szurszur: XD Przecież ten artykuł śmierdzi fiutem, serio tego nie czujesz, nie widzisz jak budowana jest narracja?
Tutaj np szanowny redaktor mówi nam co Xi tak na prawdę miał na myśli, no bo przecież on wie co Xi miał na myśli XD

Xi Jinping nadał ton już w przemówieniu inauguracyjnym w środę: "Kryzys w Ukrainie jest sygnałem alarmowym dla świata" — powiedział, ale nie miał na myśli rosyjskich działań wojennych, lecz
@szurszur: tytuł już bije propagandą a jak wiadomo ludzie tylko nagłówki czytają. Przecież mogli napisać to inaczej.
Ale ja bardzo dobrze rozumiem, że ty jako zasrany neuropek dasz się pokroić za niemcy, a że są sojusznikami kacapów to automatycznie ty też.
pokaż tych nowych przyjaciół Putina, czekam


@Jestem_robotem123: nie piszę nigdzie o nowych przyjacielach Putina. Ale front antyzachodni jest chociażby na Bliskim Wschodzie dość zauważalny, czyż nie? Zobacz chociażby jaka była reakcja AS czy ZEA kiery Bieden chciał gadać o większym wydobyciu ropy i zmniejszeniu dzięki temu cen.

Obecnie jest szansa na przełom na linii USA / SA ale pierwsze rozmowy to było typowe antyUSA podejście
nie piszę nigdzie o nowych przyjacielach Putina


@ksaler: no artykuł tak właśnie mówi a rozmawiamy o artykule i mówisz że nie ma tam propagandy.

Ja nie widzę żadnego frontu antyzachodniego na Bliskim wschodzie, a dwa najmocniejsze militarnie kraje czyli Izrael i Turcja są jasno przeciwko Putinowi w tym konflikcie więc dalej nie wiem o co wam chodzi
To nie wymysł dziennikarza, ale streszczenie chinskiego stanowiska w tej wojnie.


@szurszur: Prof. Michał Lubina i inni znani specjaliści ds. Chin widzą to inaczej. Chińczycy są przede wszystkim z wygranymi i aktywnie nie wspierają Rosji, bo się boją sankcji USA. Z drugiej strony Xi ma prywatne relacje z Putinem i media nie mogą krytykować Rosji zwłaszcza przed zjazdem partii, mimo wszystko nazywanie tego poparciem to naduzycie. Jak Rosja przejedzie się na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_robotem123: Mniejszosc nałożyła sankcje. Z Europy wiekszosc, spoza niej tylko kilka, czasem z całego kontynentu nikt. Masz to w tekscie, ale po co czytac, lepiej od razu uznac, że to onetowa propaganda. Nie wiem czemu sie sami zamykacie pod kloszem.

@szurszur: bo to szury konfiarskie. Nie mają rozumu i godności człowieka. Herr Tusk, der Onet i pora na lekcje
@Jestem_robotem123 jesteś ślepy i żyjesz w świecie wykreowanym przez główną wykopu. Polecam czytać media nie tylko europejskie, tam narracja jest zdecydowanie antyzachodnia - taka, że wojna to wina szczekania NATO u drzwi rosji. No i plus do tego ogromny rewanżyzm i wrogość do białego człowieka z zachodu - zwyczajnie cieszą się z tego, że ktoś w Europie dostaje #!$%@?.
@Jestem_robotem123 Ja nie lykam, ja po prostu czytam coś innego, niż vikop, Guardiana, BBC i CNN. Media afrykańskie, indyjskie czy latynoskie przedstawiają historię co najmniej "neutralnie", z dużym uwzględnieniem rosyjskiej narracji. Tak, wiem, można się z hehe czarnuchów pośmiać, ale czy tego chcesz, czy nie Afryka siedzi na surowcach, których zachód potrzebuje. Żaden afrykański kraj nie nałożył sankcji na rosję, pajeety nie nałożyły sankcji na rosję, Ameryka łacińska nie nałożyła sankcji na
@avvar: to fajnie że czytasz coś innego tylko czytasz w takim razie głupotki. Jeśli ktoś na poważnie podaje argument o tym że NATO szczekało (co to w ogóle #!$%@? za słowo) więc Rosja zaatakowala Ukrainę która nie należy do NATO i nie groziła Rosji w żaden sposób i usprawiedliwia tym Putina, to taka osoba jest pod wpływem kacapskiej propagandy.

Putin nie zyskał żadnych przyjaciół, za to skompromitowal się wśród większości dotychczasowych