Wpis z mikrobloga

Ja to uwielbiam żyć w Polsce. W cywilizowanym kraju Europy Zachodniej sytuacja taka jak obecnie jest z Czesławem zostałaby dawno ugaszona w parę poprzez dymisję zainteresowanego lub #!$%@? w trybie natychmiastowym, co by nie hańbić swojego PR.

Na szczęście w Polsce takie afery to całkowita norma, a sprawy przyjmują tak kuriozalny obrót (pozew o zniesławienie i jako adwokat gościu który.. bronił szefa mafii o którego kontakty Cię oskarżają (i #!$%@?ł)). Kocham Cię Polsko. Chwała Bogu, ze nie jesteśmy jakąś Szwajcarią czy inną Szwecją gdzie największą aferą, godną nagłówków, jest skrócenie planowanej trasy rowerowej z 400 kilometrów na 397.

Przecież to się można zanudzić.

#kanalsportowy #reprezentacja #michniewicz #711
  • 10
W cywilizowanym kraju Europy Zachodniej [...], co by nie hańbić swojego PR.


@moodybuddy: dlatego zagramy MŚ w Katarze, a poprzednie były w Rosji. Dlatego Hiszpanie na Superpuchar latają do Saudów, a ci właśnie kupili Newcastle. Z kolei piłkarze są regularnie skazywani za oszustwa podatkowe, a dyrektor Bayernu nawet poszedł siedzieć i wrócił na fotel po przerwie. PR to wydmuszka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HansLanda88: PR to wydmuszka lub PR to wszystko, zależy jak na to patrzeć.

Zgadzam się z tym, że sam fakt grania w Katarze jest moralnie bardziej wątpliwy niż 711 połączeń, natomiast Katar pijarowo i tak broni się lepiej niż nasz okrągły trener.
W cywilizowanym kraju Europy Zachodniej sytuacja taka jak obecnie jest z Czesławem zostałaby dawno ugaszona w parę poprzez dymisję zainteresowanego lub #!$%@? w trybie natychmiastowym, co by nie hańbić swojego PR.


@moodybuddy: że niby w innych krajach nie ma korupcji? tylko w Polsce? z wszystkich krajów Europy TYLKO w POLSCE jest korupcja? coś brałeś dzisiaj?
@secs: korupcja może jest, informacji na ten temat nie mam - chcę wierzyć, że korupcja w piłce jeśli chodzi o kupowanie meczów jest pieśnią przeszłości. Na pewno korupcja była: we włoskiej piłce choćby afera Calciopoli i Totonero 80 i 86, ale afery te zostały rozliczone i z tego co kojarzę - żaden trener zamieszany w ustawienie meczów nie przejął później kadry. Oczywiście Czesław Michniewicz nie został skazany ani zdyskwalifikowany jako trener
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@moodybuddy: przypomina mi to aferę z Wałęsa jak Kiszczakowa ujawniła kwity na niego, 2 dni była afera i wszyscy o tym zapomnieli, a Bolo jest twarzą opozycji. Pamiętam jak kiedyś na rodzinnej imprezie mocno się o to z kimś poklocilem, wszyscy janusze doszli do wniosku, że nie ma co rozgrzebywać, bo wiele mu zawdzięczamy XD To samo teraz z Michniewiczem. Zawsze Polacy uważali się za kogoś lepszego, bardziej cywilizowanego od Rusków,