Wpis z mikrobloga

Nie będę was oszukiwał, że #kombivany mi się podobają, ale to bardzo rozsądne auta. Na pewno lepsze dla rodziny niż #suvy
W ubiegłym tygodniu byłem na pierwszych jazdach #tourneo #connect, który jest bliźniakiem #caddy i nową generacją modelu #forda, który ma zawalczyć w tym segmencie. Co ciekawe auto będzie produkowane w Polsce tam gdzie #vw.
Więcej o samochodzie tutaj - KLIK

#motoryzacja #samochody #auta #motopodprad
stopaotestuje - Nie będę was oszukiwał, że #kombivany mi się podobają, ale to bardzo ...

źródło: comment_1656320306rHqLGOkCmC29FnYfgTN6Ep.jpg

Pobierz
  • 13
@Kamilos01: Jeśli masz małą rodzinkę, to zapewne dasz radę, ale SUVY często są ciasne (czy to w bagażniku, czy w kabinie). Oczywiście nie każdy SUV sobie równy. W porównaniu do kombivanów zawsze w tym aspekcie przegrają jednak, bo które auto Ci przewiezie rower bez zdejmowania przedniego koła?
trend chyba wraca


@stopaotestuje: bodajże Stelanis groziło likwidacją segmentu z powodu problemów z emisjami (co trochę brzmi absurdalnie)

Dlaczego lepsze od suva?


@Kamilos01: bo to kanciate pudełko z kołami, bardziej rozsądne, lepiej wykorzystana przestrzeń, mniejszy prestiż, pewnie też mniejszy komfort
no właśnie trend chyba wraca, bo co chwila nowa odsłona od różnych producentów


@stopaotestuje: no tak, ale SUVy w ofercie są kreowane bardziej sexy. To kosztuje pewnie podobnie jak Kuga i z nią wewnętrznie rywalizuje. Kuga zaczyna się od 150KM, tutaj mamy 115KM w z benzyną i 122KM z dieslem.
Tak samo w VW. Mercedes chyba też(ale oni mają najlepszy samochód na świecie - B250). Francuzi w ogóle sprzedają tylko elektryczne,
generalnie panuje tendencja suv najlepszy dla rodzinki :P?


@Kamilos01: tak mówią ci, co nie jeździli kombivanem.

@stopaotestuje: co oni tam zrobili z infotainmentem? Czy to jest rozwiązanie VW, które działa słabo i jest koszmarne w obsłudze, ale przynajmniej ma dość rozbudowaną funkcjonalność, czy przeportowali SYNCa, dzięki czemu obsługa pozostała do dupy, ale za to funkcjonalność w porównaniu do VW też spadła?