Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Frasad: ale wiesz że w przeciwieństwie do turboslowian, prawdziwi słowianie istnieli i używali kołowrotu? XD i moje zainteresowanie mitologia słowiańska nie ma nic wspólnego z waszymi wymysłami o wielkiej Lehi?
Wy coś macie #!$%@? że stykami w głowie.
-Każdy kto się nie zaszczepił na covid to antyszczep (ciul że przyjął 15 innych szczepionek)
-kazdy kto nie jest lewakiem to prawak
-kazdy kto jest zwolennikiem łatwego dostępu do broni to faszysta.
-kazdy
wogole skąd wy tych turboslowian wytrzasneliscie


@Perun_93: jestem koneserem szurów i innych życiowych wykolejeńców, lubię obserwować ludzkie zoo w postaci Facebooka (tak już mam, moja druga połówka zaraziła mnie psychologią i obserwowaniem zachowań ludzkich) i przeróżnych grupek na nim, nie gniewaj się o tą swarożycę bo serio każdy turbosłowianin ma ją w avatarze xd są jak klony, tak samo wyglądają, tak samo się zachowują, to samo piszą, to samo postują, te
tak samo jest z prawakami, nacjololami i innymi zwierzątkami - klony z jednej probówki


@NaczelnyWoody: nie każdy może być tak wyjątkowym płatkiem śniegu jak ty, neuropku #13267 przekonany że niechęć do swoich jest czymś wspaniałym. Ale myśl że sam dla kogoś stanowisz zoo byłaby jak zegar chodzący do tyłu czy słońce przestające świecić - sprzeczne ze wszystkim co wierzysz :D Więc i do zmian opinii się nie nadajesz, jak widać z
Pobierz Usmiech_Niebios - > tak samo jest z prawakami, nacjololami i innymi zwierzątkami - kl...
źródło: comment_1656355249JiS7jefCS0BY7QfiAwNBkh.jpg