Wpis z mikrobloga

@konmad: nie ma, sam tam dokupuję. Pamiętaj, że nie trzymasz tam krypto, tylko jak zrobisz zakupy, to od razu wypłacasz na swój portfel.

@JuzTuKiedysBylem: w sumie to nie, nie mam problemu z odpisywaniem na te same pytania, jak to zajmuje tylko chwilę. To nie elektroda ( ͡° ͜ʖ ͡°). jak podczas hossy pojawiali się początkujący z tymi samymi pytaniami, to nawet miałem przygotowaną jakąś pastę pod
Na #binance jest aż 2% opłaty


@konmad: Krypto ma taką zmienność, że te kilka procent nie ma znaczenia - ja kupuję na coinbase płacąc kartą, opłata chyba nawet wyższa ale tbw - ewentualne spieniężenie (zarówno w wersji "o matko, krypto upada" jak i "o matko, ale zysk, keszuję") jest na tyle odległy od ceny zakupu że ta opłata jest pomijalna.
Czyli do dupy zarządzasz ryzykiem i bawisz się w daytrading na rynku o gigantycznej zmienności i braku fundamentów?

ok


@Filipterka25: czyli umiesz ocenić czyjś statement i wyniki za pomocą telepatii

ok
czyli umiesz ocenić czyjś statement i wyniki za pomocą telepatii


@konmad: Jak deklarujesz handel na crypto z zyskami rzędu 2% to tak. Tam jest kosmiczna zmienność i nieprzewidywalność rynku, nawet mnie odrzuca daytrading na crypto, a uwierz mi, napieprzam na zwykłej giełzie właśnie w tym trybie.