Wpis z mikrobloga

@SzubiDubiDu: Raz we mnie jeden debil wjechał na chodniku (w Krakowie, koło poczty głównej), zatrzymał się, i podbił z pretensjami "jak chodzisz". Zaoferowałem wezwanie patrolu policji celem wyjaśnienia szczegółów PoRD, ale niestety kierujący rowerem oddalił się z miejsca.

Później jeden dzban z drugim powie "rowerzyści wg statystyk nie powodują kolizji". Nie powodują, bo nikt nie zgłasza, kiedy nie ma szans na złapanie cymbała.
Moim zdaniem większa część rowerzystów to ignoranci i hipokryci


@Lardor: na szczęście większa część kierowców to przykładni obywatele trzymający się PoRD ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie szufladkowanie chyba nie ma sensu, po prostu żyjemy w kraju idiotów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@damian_co_dalej: czy ja wiem czy takie super. Naraża innych na problemy psychiczne. Raz mi rowerzysta przejechał przez przejście dla pieszych prosto pod pojazd ważący ponad 20 ton by go ratować musiałem wywrócić autobus pełen ludzi, bo jakiś ignorant wyjechał niewiadomo z skąd i rowerem. Gdyby nie moja reakcja to by się to tak kolorowo nie skończyło. Na szczęście nikt z pasażerów nie potrzebował pogotowia, a pan rowerzysta nawet się nie zatrzymał