Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/shorts/DzVQrv5Lb4s

Jaka to jest sierota...
Facet nie pracuje, więc nie ma ubezpieczenia.
Pieniądze skądś ma, bo za coś żyje, więc można wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
W ostateczności można zapisać się do UP i być ubezpieczonym.
Oczywiście ten człowiek bez honoru nie wykupi PUZ, bo woli wydawać kasę na jakiś złom.
Do UP się nie zapisze, bo jeszcze mu ZNAJDĄ PRACĘ, a on nie będzie tyrał bo się nadaje tylko na wyższe stanowiska ( Ma skończoną o ile wiem tylko szkołę podstawową ).
On był umierający... no jasne że tak... Jak jesteś umierający to dzwonisz na pogotowie i jedziesz na SOR. Oczywiście nie w przypadku, kiedy Cię boli brzuszek i jęczysz jak stara baba.
Wpadł na pomysł, że zapisze się do ubezpieczenia z MOPRu, i teraz "nie poleca tego stylu życia". Bo miał czekać tydzień, a czeka już dwa :)
I uwaga HIT "Gdyby coś się stało, to bym zdechł i leżał tam dwa tygodnie".
No nie, gdybyś umierający był, to byś zadzwonił po karetkę, ewentualnie po rodzinę lub znajomych.
Niestety, nikt z powyższych nie przyjedzie bo:
1. Karetka tylko do poważnych przypadków.
2. Rodzina raczej nie chce mieć z Tobą nic wspólnego.
3. Czytaj podpunkt 2.
Być po trzydziestce i być takim odklejeńcem i nieporadnym życiowo człowiekiem...
#bekazpodludzi #axeliocontent
  • 9
  • Odpowiedz
@Pshemeck zawsze jak go ogladam na yt zadaje sobie pytanie- " ilu takich debili żyje w tym kraju " ? Co gorsze.. ONI WSZYSCY MAJĄ PRAWA WYBORCZE...()
  • Odpowiedz
Normalnie słucham typa i myślę sobie "podlasie, jakaś dziura typu Białystok", otwieram inny film a on w galerii Biała! Nawet raz tam byłem ;P
  • Odpowiedz
@Pshemeck: tak to się kończy jak się kombinuje. Nawet mi go nie żal. Najlepsze to, że przeszło a wypadało by zrobić badania i się dowiedzieć dla czego tak bolało. No cóż żadnego kombinatora który brzydzi się pracą nie jest mi nawet żal. PS zresztą patrz jak był chory umierający, szkoda mu było na lekarza dać a tu pyk dupcia odżyła i znów je śmieciowe żarcie.
Lardor - @Pshemeck: tak to się kończy jak się kombinuje. Nawet mi go nie żal. Najleps...
  • Odpowiedz
@Pshemeck: powinni mu dowalic, ze dupe zawraca dla MOPRu

Toz skoro on taki bogacz to moglby spokojnie isc prywatnie czy tez oplacic rachunek za szpital. Ten typ to parodia czlowieka jest.

Gdyby cos mu dolegalo to by mial ,,pilne" na termin za 3 miesiace. Zreszta grazyny i janusze by cisneli po nim, ze symulant jest w kolejce bo wedlug ich logiki mlody nie choruje przeciez.

Co do wyksztalcenia to
  • Odpowiedz
@Pshemeck: no przeciez ma stwierdzone ,,#!$%@? mozgowe" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak serio to mam czasem rozkmine mijajac slupy z ogloszeniami ,,
szukam na budowe" aby zglosic jego kandydature a tak ,,dla beki"

Ten cwaniak nie ogarnia rzeczywistosci i raczej bedzie bezdomnym bo nie uzywa mozgu majac tyle lat na karku oraz uwazajac sie za ,,
ludzka encyklopedie_"
  • Odpowiedz