Wpis z mikrobloga

grubas ma bekę z widzów debili co łykneli bajeczkę o odruchowym szarpaniu za ucho pasta gdzie to był jego plan na walkę xD


@Polnischefuhrer: człowieku, nie każdy jest takim debilem jak ty, że nie rozumie, że nie jest istotne nic poza tym, że rzeczywiście szarpał za ucho i jest to sprawa miedzy nim a pasutem którą wyjaśnili miedzy sobą XD oczywistym jest fakt, że na 90% ciągnal ucho z premedytacją byle
wyjdź z przegrywu i idz na terapie

nie patrz na innych miarą


@siadatajta: Jakiego przegrywu chłopie xD Siedzisz na tym wykopie i produkujesz się pod każdym wpisem o XI że nikt ich nie rozumie, że ty jesteś ten inteligentny i oświecony, że reszta to debile, a ogólnie to ksajo dobrze zrobił że pluje na publiczność(no ale nie na mnie hehe) To jest niemal identyczny case jak z kucami i korwinem któego
@Polnischefuhrer: @Marcines: nie ma co dyskutować z frajerem @siadatajta: który jest typowym pieskiem zakolaka a próbuje się kreować na obiektywnego widza walczącego o prawdę xD do tego jeszcze jest nowociotą, która zarzuca wszystkimi wjeżdżającym na czolastego to, że "nie siedzą w Internecie" i " obejrzeli tylko jakiś #!$%@? filmik chomika i wyobrażają sobie #!$%@? wie co na temat zakolaka" xD
@siadatajta: 1. Oglądałem setki walk MMA i nikt nigdy nikogo za ucho nie ciągnął więc było to zaplanowane gdyż Pasut mówił o tych kalafiorach przed walką. 2 Holak o tym powiedział a grubas schował łeb w piasek, a jajo pocisnął bekę z grubasa co dużo nam mówi. 3. Patrząc na ich #!$%@? zachowania do których się przyznali czemu miałby to być wyjątek? Jakoś tylko #!$%@? industries stosować takie taktyki na każdym
@CreativePL: XDDDDDDDDDDDDDDD typie nie napisałeś w komentarzach tego wpisu czegokolwiek co byłoby spójne z rzeczywistością XDDD a teraz jeszcze pełen komentarz skupiasz na mnie XDD usuń konto i przeproś matke bo to jest żałośne, że ktoś taki jak ty marnuje tlen XDDD nie mam zamiaru odbijac zadnej pileczki nt mojego dzialan i intencji bo takie dno jak ty które sra wyżej niż dupe ma serio irytuje normalnych ludzi, że ma czelność