Wpis z mikrobloga

@batomr: @MarioMoneyBags: Strona nie działa prze określony czas od bana, nie zależnie od godziny. Moim zdaniem są dwa rodzaje zablokowania dostępu. Jedno kiedy na białej planszy dostajemy informację od odrzuceniu połączenia z numerem ID i poleceniem kontaktu z administratorem. Drugi rodzaj c*&jki wprowadziły chyba dzisiaj. Mianowicie wszystkim dobrze znana biało-czerwona plansza sklepu, która wczytuje się praktycznie bez ładowania. W pierwszym przypadku pomaga wyczyszczenie cache przeglądarki, natomiast w drugim przypadku tymczasowa
@batomr: jedno co wiem na 100%, to usuwając wszystkie ciastka oprócz pgg pl cart hash i pgg pl sklad id, wyloguje nas, ale po zalogowaniu koszyk jest ok, można pewnie jeszcze zostawić laravel cookie consent, będę próbował sprawdzić tę metodę, jak mnie złapie ten ich samouczący się, oparty na algorytmach sztucznej inteligencji, narodowy system antybotowy imienia JP2
@batomr: na edge, settings -> cookies and site permissions -> manage and delete cookies and site data -> see all cookies and site data -> rozwijasz pgg.pl i tam masz wszystkie zapisane ciastka, można ręcznie usunąć te które się chce, nie wiem jak na innych przeglądarkach, ale na pewno się da
na firefox wystarczy skrótem shift+F9 (inspektor przechowywania danych) i można pojedyńcze ciastka usuwać/modyfikować będąc na danej stronie