Wpis z mikrobloga

My mamy bardzo dobrą demokrację akurat. Tylko społeczeństwo na przestrzeni ostatnich lat nam się mocno spolaryzowało na dwa obozy (my: patrioci, konserwatyści, katolicy. Oni: kosmopolici, postępowi, ateiści). Kiedyś można było, bez problemu, przy rodzinnym stole poruszać tematy polityki, a końcowy wniosek zawsze był, że wszyscy politycy to hołota i złodzieje. Teraz nigdy nie dojdzie się do konsensusu i każdy twardo trzyma się swojej opcji politycznej, choćby miał się obrazić na śmierć na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Julka się zesrała i po zaoraniu pobiegła do moderacji xD

@PanEkspertErbo: A to akurat nie ja, musiałam wrócić do pracy z przerwy, więc nawet nie wiem jak mnie zaorałeś xD Najwyraźniej ktoś inny uznał, żeś przygłup
  • Odpowiedz
-Zmniejszenie rat kredytów do tych sprzed roku


@chigcht: wystarczy podnosić stopy procentowe dla nowych kredytów.

-Waloryzacja 500+


Z jednoczesną reformą która pozwoli na dawanie 500+ tylko tym którzy zarabiają w rodzinie mniej niż 2500 na osobę to się może udać.

-Obniżenie ceny benzyny z 8,00zł do 5,19 zł za litr


To nie jest trudne.

-Program mieszkaniowy, który ujawni po tym jak wygra wybory


a to jest bardzo mądre. pisiory nie mają
  • Odpowiedz
@aarahon: Tylko, że PO nie ma żadnego programu, a wszystko praktycznie co udało im się zrobić, to był właśnie #!$%@? program PiSu praktycznie zawsze. Nawet orlików te miernoty same nie wymyśliły i nie stworzyły programu budowy.
  • Odpowiedz