Wpis z mikrobloga

@SmakoszKotow: Ale ty typie jesteś śmieszny xD - wystarczy imię i nazwisko typa wpisać w google, ale oczywiście jak coś się nie zgadza z linią lewicy, bo "jak to czarny i robił coś takiego?" to zaraz prawackie urojenia.
  • Odpowiedz
do tej pory nie mogę uwierzyć w tę historię ogólnie


@geuze:

Sam znałem 20 parę lat temu takiego Afrykańca który był niby jakimś uchodźcą politycznym z jakiejś Kenii czy innego Zairu i pozorował w Polsce studia. Obrócił w tym czasie więcej polek niż ja i ty zjedliśmy w życiu cukierków. Na pytania jak on to robi(bo nie był jakiś wyjątkowo piękny) odpowiedział że one chcą wiedzieć czy "czarny ćłiowiek ma duzie".
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci: co tacy ludzie mają w głowach, ja osobiście znałem gościa, który zarażał dziewczyny kiłą, a podrywał je na znajomości z "krulem" pewnej polskiej partii politycznej, co gorsza, koleś wydawał się zupełnie normalny, gdy się z nim gadało, to nic nie wskazywało na to, że jest takim świrem.
  • Odpowiedz
@agent001:

Tu bardziej chodzi o to, że ich ideologia stworzyla warunki ku temu, by czarny człowiek mógł powiedzieć, że używanie gumy i brak zgody na brutalny anal to rasizm, a przerażone tym sformułowaniem kobiety były skłonne przedłożyć to nad własne zdrowie - bo lepiej mieć HIV niż być rasistą. Mol jak Mol, problemem było głównie zaślepienie ideologią i sztuczna siła autorytetu wykreowana przez ich własne środowisko, które nawet nie zweryfikowało przeszłości
  • Odpowiedz
@greenbong przykre i źle świadczy o nim, a nie o niej, więc nie wiem z czego śmieszki?

@agent001 to ma przekazać, że dopóki sprawa nie wyszła na jaw, głupie lewaki nie wywróżyły ze szklanej kuli, że gość jest jebniety i zaraża ludzi ciężką chorobą, a przecież powinni, bo przecież to murzyn, nie? Powinno się go uznać za #!$%@? zawczasu ze względu na kolor skóry, a nie czekać na jakieś tam dowody.
  • Odpowiedz
@agent001: @fuechsinn:

Powinno się go uznać za #!$%@? zawczasu ze względu na kolor skóry, a nie czekać na jakieś tam dowody.


Bardziej ze względu na jego przesadną niechęć do antykoncepcji, oraz powiązania ze środowiskami antyfaszystowskimi, a że tobie hiv zaraz kojarzy się z kolorem skóry to już twój problem.
  • Odpowiedz