Wpis z mikrobloga

No, ale to jedno z lepszych miejsc w Warszawie, do tego nowa architektura 20k za m2, więc cena najmu będzie to odzwierciedlać.
kilkaset metrów dalej w bloku z wielkiej płyty dalej da się wynająć pokój za 1000pln
@Boa_Wielbiciel: Ja bym powiedział, że nawet tanio jak na taką miejscówkę w Warszawie. Takie ceny to standard w tańszych miastach. Są ludzie na dorobku którzy praktycznie w domu nie przebywają, dla nich jest to jakaś opcja. Jak ktoś chce większy, to dopłaci sobie 1000 zł i znajdzie sobie dużo bardziej obszerny pokój.
Ja bym powiedział, że nawet tanio jak na taką miejscówkę w Warszawie


@Dusk_Forest77: xdddd, zwykłę polowanie na desperatów dopóki górka. Pewnie jeszcze umowa bez wypowiedzenia na 1 rok. Łapanie młodych i naiwnych w pułapke.

Są ludzie na dorobku którzy praktycznie w domu nie przebywają, dla nich jest to jakaś opcja.


@Dusk_Forest77: Tacy ludzie z powodzeniem znajdą sobie pokój w podobnym kurniku za 1k pln ze wszystkim w 5-6 pokojowym mieszkaniu.
@wuwuzela1: Górka tu nie ma nic do rzeczy. Liczy się to że radykalnie spadła dostępność kredytów hipotecznych i większosci osób nie stać na kredyt choćby nawet chhieli go wziąć, przez co są skazani na wynajem, plus Ukraincy i oczywiście inflacja. Wiesz jak teraz wynajem mieszkania wygląda w centrum dużego miasta? Dostajesz kilkadziesiat telefonów na dzień, o ile wcześniej nie korzystałem z agencji jako pośrednika w wynajmie, to teraz nie ma innej
Liczy się to że radykalnie spadła dostępność kredytów hipotecznych i większosci osób nie stać na kredyt choćby nawet chhieli go wziąć, przez co są skazani na wynajem


@Dusk_Forest77: > Dostajesz kilkadziesiat telefonów na dzień, o ile wcześniej nie korzystałem z agencji jako pośrednika w wynajmie, to teraz nie ma innej opcji o ile cenisz swój czas.

@Dusk_Forest77: Jak dasz normalną cene to masz kilkadziesiat tel a jak dajesz cene z