Wpis z mikrobloga

Czy przypominacie sobie żeby Rzymon kiedykolwiek skrytykował zagraniczną prawicę? Bo to wygląda jakby snuł taką narrację, że i owszem w Polsce prawica najbardziej odlatuje, ale za to na świecie lewica ma bardziej chore pomysły, więc ogólnie to prawica jest lepsza. Czy nagrał kiedyś coś o le Pen albo AfD albo o tym jak Trump z innymi republikanami splunęli na demokrację snując spiski o sfałszowanych wyborach przy akompaniamencie szurów z Qanon? #neuropa #wojnaidei
  • 7
@placebo_: Ja się zastanawiam czy on kiedykolwiek skrytykował prawicę.
Zdaje się że krytykował Korwina za to że niedostatecznie dobrze promuje ideę korwinizmu.
@archubuntu: Daj znać jak skrytykuje kapitalizm. Bo o socjalistach już się od niego dowiedziałem że każdy socjalista to potencjalny zbrodniarz i morderca oraz nawołuje do kradzieży.
@archubuntu: Tak w ogóle, nie chce mi się oglądać całego, ale czy Szymonowi chodzi o cokolwiek innego niż "Ja bym katolicką prawicową propagandę zrobił lepiej"?
Czy rzeczywiście nasz turbo prawacki kapitalistyczny, katolicki kraj mu przeszkadza?

Tak sobie oglądam dalej fragmenty i zgodnie z tym co się domyślałem szymonkowi chodzi o to że widać że podręcznik nie jest obiektywny ani nie próbuje być.
Natomiast szymon w swej prawackiej propagandzie udaje obiektywnego, więc