Wpis z mikrobloga

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/katarzyna-bratkowska-zamierza-w-wigilie-usunac-ciaze/8yepg

"- 24 grud­nia, czyli w wi­gi­lię - żeby było we­se­lej - za­mie­rzam prze­rwać ciążę."

"Będę się za nią gorąco modlić. Za nią i jej nienarodzone dziecko. I zachęcam do adopcji duchowej tego dziecka wszystkich czytelników. Tylko tyle i aż tyle możemy zrobić w tej sprawie..."

#!$%@?, nie wiem kto jest tutaj zabawniejszy :D

#neuropa #bekazlewactwa #frondacontent #bekazkatoli
  • 16
@sayane: Tego nie wiemy na pewno. Za to mogę z całą pewnością stwierdzić, że żadna normalna kobieta chcąca usunąć ciążę nie planowała by tego na konkretny dzień tylko chciała to zrobić jak najszybciej, niemniej jednak te słowa są obrzydliwe.
@zakowskijan72: No to niech sobie wybiera. Masz jakiś problem z tym, że ona sobie to zrobie akurat tego dnia? Jeśli tak, to akurat z Tobą coś jest źle.

(pomijam popieranie/nie popieranie aborcji, poruszam tylko sprawę wyboru dnia)
eutanazja ludzi o innych poglądach - dobro


@dreaper: Kolego, ale eutanazja to jest śmierć na własne życzenie. Jak można kogoś "zeutanazjować"?

Masz jakiś problem z tym, że ona sobie to zrobie akurat tego dnia?


@Lerhond: Napisałeś wyżej "Dla tej kobiety 24 grudnia jest takim dniem, jak każdy inny", na co zwróciłem Ci uwagę, że nie jest, i że wybrała go z pobudek ideologicznych. Nie wiem zatem skąd ten zaczepny ton,