Wpis z mikrobloga

To się nie dzieje. Kto doradza Czesławowi Michniewiczowi? Złożył pozew, ale teraz w "dobrej wierze" kazał wstrzymać się prawnikom do zakończenia mundialu. Co prawda zagramy tam tylko trzy mecze, ale ta decyzja w żaden sposób nie uspokoi sytuacji, a będzie jeszcze więcej spekulacji na ten temat i znowu dolał oliwy do ognia.
Szymon Jadczak dodatkowo w najbliższym czasie wypuści artykuł o Stanowskim, biorąc pod uwagę serię pytań jakie do niego przesłał. I bardzo dobrze, że ktoś się wziął na poważnie za kółko wzajemnej adoracji jakie panowało w polskiej piłce za czasów Fryzjera. Dużą robotę odegrał oczywiście Blog Piłkarska Mafia, ale Jadczak bardzo to teraz rozpromował.
#reprezentacja #kanalsportowy #weszlo #mecz #pilkanozna
  • 20
@Secla: O kim mówisz? Jestem realistą i nie nastawiam się na coś więcej niż te trzy mecze. Logiczne, że kibicuje własnej reprezentacji, ale w tej sytuacji Michniewicz rzuca sobie sam sobie kłody pod nogi. Tej całej dyskusji by nie było, gdyby nie zastawiał się brakiem pamięci w przypadku wszystkiego co związane z Fryzjerem. Tak jak powiedział Smokowski. Słynne "Nie pamiętam" zostawia wielkie pole do interpretacji tym którzy od początku mu nie
@iksboks: też mam swoje zdanie, podobne na temat Michniewicza i Stanowskiego, o Stanowskim pewnie nawet gorsze, bo on " się nie zmienił". A te słowa Zibiego i Tomka to z którego cafe futbol, bo nie znam?
@iksboks: A to to widziałem, ale nie pamiętałem. W tej całej aferze, pewnie prawdą jest, że "ta osoba" zgłosiła się do prokuratury, opowiedziała to i tamto i zagwarantowano jej nietykalność, a teraz nie może powiedzieć, a ni o jednym, a ani o drugim. I wychodzi taki cyrk z pamięcią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau Rudy przypudrowal ładnie i sprawił, że kontakty reklamowe zaczęły się zgadzać.
Natomiast w związkach wojewódzkich jak często był beton tak jest dalej o czym świadczy wybór obecnego prezesa i cyrki jakie się działy przy wyborach w niektórych z nich.

Generalnie większość polskich związków sportowych to jest do zaorania, zasypania solą, potem odstawienia na 10 lat i dopiero rozpoczęcia tej pracy od nowa bo inaczej się nie da.

Chociaż w niektórych powoli,
@Darth_Gohan @19karol90 @van_der_bike @Ogau @Secla @iksboks @Secla @Secla @utede @iksboks @lenopalenox @Secla I teraz juz nawet nie trzeba sie domyslac, dlaczego ten najwiekszy hipokryta tego kraju siedzi od ponad 15 lat po uszy w bukach, i nachalny sposob ich promuje, zalozyl wlasnego.buka oraz.dlaczego michniewicz jest jego.rodzina! Sprawa nabiera rozpedu. Dolozyc mozna jeszcze kumpelskie relacje z tym lysym sedziina, ktory jest takinoch i ach, taki amerykanski, zapraszany do programow gdize prowadzacym jest sam
@mirasKo-Kalwario fuksiarz, to nie jego?

Kulesza przespal lekko temat, michnieiwcz ro czlowiek.bonka i myslal ze wsz ok, a tu niezly zonk sie zrobil...

Powinni michniewicza wypie#dolic w trybie natuchmiastoqym i oddac repre nawalce, autorowi jednej z najwikeszych kompromitacji w hsitorri mundialu poprze mecz polska japonia w 2018..

Gorzej byc nie moze niz wtedy w 2018

Czasu nie ma na szukanie kogos innego

. A na poczatku 2023 media powinny przetoczyc.walec po michniewiczu