Wpis z mikrobloga

@Wyczopek: jeśli dobrze go obserwowałeś to powinieneś wiedzieć, że to wazeliniarz bez kręgosłupa, który zrobi wszystko aby trochę więcej zarobić. Najwyraźniej najlepsze efekty robiły szurskie teorie i w to poszedł. Ja trafiałem na niego tylko czasami i jedyną moją obserwacją było to, że jego rozumowanie jest na poziomie naiwnego nastolatka i że lubił się podpierać swoim wykształceniem prawniczym, z którego niewiele wynika.
@Pan_Nimbus: Twórczość atora poznałem chyba jeszcze w 2012/13 kiedy nagrywał z gimperem "nocne gadanie" było dosyć ciekawe. Później zaczęli się połowicznie angażować w partie korwin xd w 2014/15 i później drama i pozew. Również zauważyłem że najpopularniejsza seria atora po 2017 to "teorie spiskowe", niektóre obejrzałem i bywały czasem ciekawe i zabawne.
@51431e5c08c95238: Ator jaki jest każdy widzi, żeby się tylko hajs zgadzał, to specjalnie podkoloryzowuje i straszy, gdybym go nie znał i nie oglądał, to bym pomyślał, że jest panikarzem, a to tylko cyferki sie musza zgadzać. On czyta wykop, więc mu pewnie ten post tez nie ucieknie, dobrze, że sie za siebie zabrał i, że schudł wreszcie to moze dłuzej pozyje, a teorie spiskowe ma ciekawe, można sobie odpalić w tle,