Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: Bardzo dobry pomysł. Do tego jeszcze wprowadzić bezwzględny zakaz używania wiertarek i puszczania muzyki powyżej określonej głośności pod karą eksmisji. No na takim osiedlu to można by mieszkać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i jeszcze brzydkim ludziom też nie powinni mieszkań sprzedawać / wynajmować - wychodząc rano do pracy nie chciałbym mijać brzydali na klatce czy parkingu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Najpierw uchwal prawo ze w razie jak ktoś we własnym mieszkaniu z własnym aktem notarialnym xDdd bedzie mieć dziecko to Kaczyński może go wywłaszczyć a mieszkanie przechodzi do największego spierdoksa w klatce.
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: Ale się wsypać nie można. I niewyspany później chodzisz.
Dlaczego człowiek który nikomu nie przeszkadza ma być w gorszej sytuacji od patologii która nie ma za grosz kultury i nie przejmuje się innymi?
Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo do spokoju i takie specjalne osiedla byłyby popularne, bo bardzo dużo osób ceni sobie spokój.
  • Odpowiedz
@Furiat: Ja równie dobrze jak idę do roboty to mogę zostawić na głośnikach ustawionych na wysoką głośność płacz dziecka i wg ciebie takie zachowanie będzie w porządku wobec sąsiadów?
By zamknęli okno chcoiaz jak te dzieci krzyczą to nie, tylko wyejbane w nich mają i pozostawiome same sobie płaczą połowę dnia
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Ty możesz mieć ciężka sytuacje ale generalnie w nowym budownictwie ten problem nie istnieje. Ja u siebie nie słyszę nic poza wiertarka udarowa. A widzę wózki na klatkach itp. Wiem ze w piątki jest dużo imprez itp.

Pomysł nad matami wygłuszającymi, bądź zmianie miesiąc zamieszkania. Napewno nie próbuj forsować prawa wywłaszczania bo bombelek płacze.
  • Odpowiedz
@Furiat: Problem jest bardzo popularny.
Trzeba mieć wyjątkowe szczęście żeby dookoła mieć spokojnych sąsiadów.
U mnie w okolicy na około 20 mieszkań wszystkie są spokojne tylko ten jeden patolog z bachorami terroryzuje wszystkich
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Dziwne. Ja mieszkałem w bloku starszego budownictwa to słyszałem budzik sąsiada, to jak ktoś chodzi, płacz dzieci a nawet kłótnie ludzi.

A obecnym miejscu tego nie słyszę bo po prostu lepiej postawiony jest budynek. I myśle ze to raczej to rozwiązuje takie problemy.
  • Odpowiedz