Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam pewien problem, z którym nie wiem co zrobić. Zawsze czułem kompleksy niskiego wzrostu (mam 176 cm). Nie jestem może najniższym mężczyzną, ale zdecydowanie jest dużo wyższych i taki wzrost szczególnie w internecie jest raczej wyśmiewany.
Do rzeczy, od dawna chciałem wydłużyć sobie kończyny, żeby zyskać chociaż te kilka cm. Nawet uzbierałem już część pieniędzy z myślą właśnie o wydłużaniu kończyn. Problem w tym, że moi bliscy i znajomi, którzy dowiedzieli się o moich planach, natychmiast zaczęli mi to odradzać- że będzie okropnie boleć bo łamie się kości, że drogie, że mogą być różne powikłania... teraz to sam nie wiem co myśleć. Z jednej strony nadal chcę być wyższy, chociaż boję się powikłań i tej drogi przez mękę.
Co Wy o tym myślicie? Sam nie znam nikogo, kto zrobił sobie wydłużanie kończyn, być może ktoś z Was kogoś takiego zna?
#pytanie #wydluzaniekonczyn #operacje

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bf00df787d764595312e74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
Krasnal: >xD durnota imo
@re_plenish : widzę, że jakiś oski 190+ się wypowiedział... to tak jak z tymi milionerami, którzy mówią, że "piniondze szczemścia nie dajo"

a może zaakceptuj to jaki jestes i nie przejmuj się tym, co inni myślą

@Meritneit : tym razem rurzowa xD jak OP ma zaakceptować, że inni mają go za podczłowieka? Myślisz, że to jest możliwe, żeby żyć z myślą, że wszystkie dziewczyny jakie znasz uważają,