Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2732
#!$%@? z głowami coś macie nie tak? Co drugi wpis na tagu to radość i wyśmiewanie ludzi, bo odwołali koncerty. Strasznie musi Was dupa boleć, że nie mogliście pojechać skoro tak was cieszy ta sytuacja.

Sam nie pojechałem, ale są tam znajomi którzy jechali przez całą Polskę na ten konkretny dzień, musieli brać wolne w pracy, zapłacić za bilety, ogarnąć mieszkanie za #!$%@?ą cenę, jechać ponad 10h i możliwe, że nie wejdą nawet na teren festiwalu.

Ani to przyjemne dla organizatorów, ani dla zespołów, ani dla widzów. No, ale zakompleksiony pajac się cieszy, bo on nie ma to inni niech też nie mają. Tfu na was.

#opener #polska #gdynia #gdansk
  • 194
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Suheil-al-Hassan: myślę że wznowią koncerty, a jak nie to ludziom zwrócą hajs za ten jeden dzień.

Jak tak spojrzałem z ciekawości na pogodę.przed wyjazdem znajomych i zobaczyłem że zapowiadają burze to przeszło mi przez myśl, że tak się może stać, bo kiedyś w podobna pogodę pojechałem na koncert, dojechałem i 5 minut przed został odwołany, ale myślałem że to zdarza się raz na sto lat :D
@Krakeniatko: ja się nie cieszę z tego, że odwołali ale też trochę przesadzasz z trudnością tej wyprawy na openera xd W 10h to można Polskę przejechać dwa razy. Mieszkanie też można było ogarnąć za śmieszne pieniądze jak się nie brało w centrum Gdańska. Ogólnie ja kilka lat temu jadąc z Warszawy urwałem się z pracy godzinę wcześniej, byłem na wszystkich koncertach i na następny dzień zdążyłem wrócić do pracy więc w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Suheil-al-Hassan: możliwe że tutaj zapowiadało się gorzej.

Kiedyś organizowaliśmy z moją byłą firmą event na boisku piłkarskim dla 400 ludzi. Padał sobie delikatnie deszczyk, ale ktoś ogarnięty sprawdził prognozę na dalsze godzinę, a nawet minuty i kazał ludziom się ewakuować. Wszyscy oczywiście narzekali że zapłacili i ich wyganiajądopóki nie zobaczyli że namioty i parasole przytwierdzone do betonowych podstaw latają. Scenę #!$%@?ło, wszystko w sumie się #!$%@?ło prócz tam chyba jednego telewizora,