Wpis z mikrobloga

@Bulgo: Tym sposobem, miedzy wierszami opowiedziała wam swoją traumatyczną historie o łobuzie co kochał mocniej ale odchodził trochę szybciej.

Samotne #!$%@? na facetów madki szukające faceta są najśmieszniejsze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k8vonG: nikt jej nie chciał lub nie wychodziły związki. to już taki wiek że ciężko o normalny związek. Jak wcześniej nie ogarnie partnera to każdy wybierze młodszą...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k8vonG: raz że podchodzi pod słabe powodzenie, dwa duża różnica w wieku między rodzicem a dzieckiem jest #!$%@?. Moja matka urodziła mnie gdy miała 36 lat, to inne pokolenie i nigdy nie dało się dogadać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k8vonG: no ja nie chce to spoko, nie liczy się. Ale wiesz jak potem się zachce to słabo, duża różnica wieku etc. A wszyscy znajomi do okoła mają dzieci. Rozumiem że Ty nie chcesz mieć dzieci?
@-pafel: Jakbym się kierowała w życiu tym, co robią ludzie mi znajomi, to bym dziś była po rozwodzie z kredytem na 30 lat we frankach i dwójką dzieci. Nie mam potrzeby małpowania decyzji innych ludzi szczególnie w kwestiach tak ważnych dla nas samych.

Nie chce.
@-pafel: Można, przecież nie twierdze ze nie. Ale jeśli ktokolwiek podejmuje decyzje o założeniu rodziny bo „wszyscy już mają” to szczególnego sukcesu im nie wróżę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k8vonG: no wtedy racja, słabo. Jak wszyscy do okoła znajomi mają dzieci to nawet nie ma z kim na wakacje jechać. Para z dziećmi + ktoś bez dzieci na wakacje czy wypad to męczarnia dla obu stron