Wpis z mikrobloga

@JoBackManhorse: ja #!$%@?. I właśnie tacy ludzie jak ty w sierpniu 1939 #!$%@? jacy to jesteśmy silni i zwarci oraz posiadamy pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników. A każdego kto miał wątpliwości oskarżał o defetyzm i sianie strachu. Ja chętnie z wami wszystkimi utworze spółkę, ale bez umowy i wy wpłacacie pierwsi kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A reszta zarzutów oprócz tego że Bart nie zna na pamięć
@BartosiakJacek

nie zadaje sobie pytań, skąd coś sie bierze, jak to jest zrobione, jak sie buduje. To jest postać czysto mistyczna.

Jakby Polska miała wolę to może jak w 1610 zająć Moskwę, a że Moskali było wtedy tyle co ludzi w Rzeczpospolitej to go nie obchodzi.


@ElTalento: @BartosiakJacek
nie zadaje sobie pytań, skąd coś sie bierze, jak to jest zrobione, jak sie buduje. To jest postać czysto mistyczna.
Jakby Polska miała
@ElTalento: > dlaczego fani/wyznawcy/sympatycy Bartosiaka nie zestawią ze sobą kilku jego wypowiedzi a wówczas sami zauważą jak ten facet potrafi z tygodnia na tydzień wygłaszać tezy odwrotne o 180 stopni.

bo są kretynami
@PMNapierala: twoi widzowie to bydło, które nie potrafi myśleć i znalazło sobie pseudoguru które może potrafi czytać ale nie ze zrozumieniem, z zerowymi zdolności analitycznymi.

Najbardziej mnie śmieszy twoja flustracja, że tak się starasz szkalować Barta, wszędzie go zaczepiasz, a on nawet nie wie o twoim istnieniu XD

Idź pucować się do Francji i gadać głupoty o tym, że w Chinach ludzie kibli nie mają. Znalazłeś sobie grono ameb które łykają