Wpis z mikrobloga

Nie głosujecie na Konfederację, przecież to oczywiste że szansa na kolejne rządy PiSu to wziąć sobie te kilka osób z Konfy do koalicji. Głosując na Konfederację to głos na dalsze rządy PiSu co byście nie krzyczeli o wolnym rynku jest to BEZMYŚLNE zatapianie Polski, Weźcie to przemyślcie czy chcecie dalej tego dla Polski. Spójrzcie na to logicznie.
#bekazpisu #bekazprawakow #konfederacja #polityka
  • 93
  • Odpowiedz
  • 20
@xiv7 nie doszukuj się w tym logiki. Ludzie głosujący na konfederację nie mają na względzie "wolnego rynku". Gdyby mieli to nie głosowaliby na narodowych socjalistów z których ta partia się składa i którzy dzięki ich głosom mogą wejść do sejmu.

Tu chodzi tylko o uprzykrzanie życia ludziom, których obarczają winą za swoje niepowodzenia. Więc niestety z PiSem mają wiele wspólnego.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Hrjk: chodzi mi o logiczny ciąg zdarzeń, głosujesz na konfe = głosujesz na PiS które sobie weźmie 5 osób z Konfy żeby mieć większość, oni tego nie rozumieją
  • Odpowiedz
Nie głosujecie na Konfederację, przecież to oczywiste że szansa na kolejne rządy PiSu to wziąć sobie te kilka osób z Konfy do koalicji. Głosując na Konfederację to głos na dalsze rządy PiSu co byście nie krzyczeli o wolnym rynku jest to BEZMYŚLNE zatapianie Polski, Weźcie to przemyślcie czy chcecie dalej tego dla Polski. Spójrzcie na to logicznie.


@xiv7: nieee, nie glosujcie na konfe, prosze was, reee, glosujcie na KO, reeee, czemu
  • Odpowiedz
@xiv7 To skoro już ustalieś, że Konfederacja na pewno sprzeda się pisowi to co jest lepsze żeby konfa weszła do sejmu czy nie? Jak wejdą do sejmu to się sprzedadzą jak nie wejdą i osiągną 4.76% to najbardziej skorzysta na tym PiS, bo głosy przejdą na nich, tak jak to było w 2015.
  • Odpowiedz
@xiv7: acha. Skoro glosowanie na konfederacje = glosowanie na PiS to czym nazwiesz glosowanie na partie ktora we wszystkich znaczacych ustawach glosuje tak samo jak PiS po czym idzie do mediow i krzyczy jaki to PiS jest zly albo organizuje marsz przeciwko inflacji wczesniej popierajac KAZDA proinflacyjna ustawe jaka sie tylko da?

Nie musisz odpowiadac.
  • Odpowiedz
co byście nie mówili głos na konfe = głos na pis która znajdzie te 5 posłów z konfy żeby mieć większość


@xiv7: wiadomo, bo przeciez tych paru poslow nie wezma od KO, tego tworu z PSLem czy innych razemkow xD wszyscy inni sa niezlomni, jedyne konfa przejdzie do pisu.
Co prawda glosowali najdalej od pisu, ale to wiadomo, ze symbol tego, ze ich popieraja
  • Odpowiedz
to mi powiedz że konfa nie udostępni 5 posłów jeśli PiS dzięki temu miałby rządy xD wierzysz w to?


@xiv7: bardziej w to wierze niz ze KO osadzi pisiorow albo zlikwiduje jakakolwiek pisowska ustawe dajaca rzadowi wiecej wladzy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@albo_wutka_albo_buk @yhbgrobdoivbvwamsv i o to mi chodzi, zastanów się czym się skończy ten głos, nie że "zagłosuje se na konfe hehe" tylko czym to się skończy w rzeczywistości a nie w jakichś halucynacjach, wy się nad tym nie zastanawiacie tylko świat różowych pony jakby to powiedział girkin
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Leszcz_Bagienny: konfa i PiS to będzie jedno jeśli będą mogli rządzić to jedyne co Konfa będzie mogła to wprowadzić większy zamordyzm obyczajowy, no sorry ale jeśli myślisz inaczej to jesteś strasznie naiwny
  • Odpowiedz
@xiv7: dalej się błaźnisz? Zamordyzm obyczajowy to...? Brak możliwości morderstwa dziecka na życzenie? Zamordyzm to masz ale intelektualny aktulanie u siebie w domu. Wstyd mi, że taki troglodyta w ogóle stara się odpisać na mój komentarz. Zamilcz
  • Odpowiedz