Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
wykopki elita internetu jedyne co widzą w serialu to GEJE nawet jak te wątki zajmują jakieś 2% całego serialu xD niczym się nie różnicie od janusza kowalskiego który w kolorowych kredkach widzi ofensywę LGBT xdddd

szczególnie że te wątki akurat w tym przypadku były dobrze poprowadzone bo zmieniają perspektywę na relacje między bohaterami (steve-robin, mike-will), a nie są nic nie wnoszącymi zmianami byle tylko na ekranie pojawił się jakiś gej.
#strangerthings #bekazpodludzi
  • 13
@kubelek_klasik: gdzie się w Majku buja, kto to wymysił XDD. po za tym on wie ze jest Nastką, a to ze jest gejem to już zapomniałem 10 razy mimo że serial zacząłem oglądac 1 sezon z 2 miesiące temu xD
@kubelek_klasik

wykopki elita internetu jedyne co widzą w serialu to GEJE nawet jak te wątki zajmują jakieś 2% całego serialu

Widzą, bo ktoś zadał sobie trud, żeby zrobić wątek gejowski dla 2% czasu serialowego.
@kubelek_klasik

dla normalnych ludzi to nie jest "zrobienie wątki gejowskiego", tylko po prostu to jest cecha postaci. jedna postać jest taka, druga taka, trzecia jeszcze inna. to naprawdę nie jest trudne.

#!$%@?, czy ty siebie słyszysz? Sama się postać nie zrobiła xD xD ktoś musiał sobie wymyślić te cechy i ktoś musiał to zrealizować. wam już homoseksualizm mózg wyżera
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BiauekRemover: to podeślij ten index jak chcesz żebym poczytał, bo jak wpisałem "index blackrock netflix" to nic takiego nie znalazłem. ale nawet jeśli tak jest to co mnie obchodzi to że ktoś za to płaci jeżeli dla mnie to nie wpływa w żaden sposób na jakość produkcji i co mnie obchodzi to że użytkownicy rezygnują bo czują się wielce obrażeni bo zobaczyli geja na ekranie xD

tak, zgadzam się że netflix