Wpis z mikrobloga

Ukraińcy nie będą tysiącami #!$%@?ć do jakiejs Pszczyny żeby zwiedzac Muzeum Niczego


@bizonsky: Gówno wiem, więc się wypowiem, co nie? Zorientuj się może najpierw co oferuje to "Muzeum Niczego", ilu turystów zwala się co tydzień do Pszczyny oraz ilu Ukraińców jest w okolicy.

Ale podpowiem - tak, spokojnie korzystających z tej zniżki będzie się liczyć w tysiącach. Może nie będą jechać specjalnie, by zwiedzić samo muzeum zamkowe, ale z pewnością będzie
@daedalus_pl i w ogóle tak wlasnie podejrzewalem dlaczego się tak sprules pszczyniarzu :D

Jak mnie śmieszą takie typy że ktoś żartuje akurat z ich miasta i im się lokalny patriota odpala w bani XDDDD


@bizonsky: I co to zmienia, że tu mieszkam? Wytknąłem Ci tylko Twoją ignorancję. A fakt pozostaje faktem - Pszczyna jest bardzo popularnym miejscem na wypady na południu polski, a muzeum zamkowe jednym z najbardziej znanych w okolicy.
@Pshemeck: @bizonsky: Przecież takie gesty w stronę Ukraińców nic nie kosztują. Koszt przejazdu pociągu, komunikacji miejskiej, wyświetlenia filmu w kinie czy wystawy w muzeum jest taki sam, niezależnie od ilości uczestników. Nikt nie zbiednieje od tego, że część osób wejdzie tam za darmo czy za złotówkę.

Tak samo jak nie biednieją korporacje, bo Pszemek spod Pszczyny sobie zainstaluje pirackiego Windowsa czy kupi na spółę z trzema kolegami abonament Netflixa. Słowem