Wpis z mikrobloga

02.07.2022 Budex Cup Wrocław
(1,0,0,1,1) - 3, wszystkie punkty zdobyte "z urzędu" w biegach z niepełną obsadą. Niestety tym razem nie udało mi się wyprzedzić jakiegokolwiek przeciwnika, mimo tego, że jechałem na doskonale sobie znanym, domowym torze we Wrocławiu.
Scenariusz bliźniaczy do poprzednich turniejów, czegoś brakowało ze startu i robiłem wszystko, żeby cokolwiek poprawić na trasie. Walczyłem jak potrafiłem, próbowałem dostroić motocykl zapłonem, bez efektu.
Po 3 wyścigu pojawiło się rozczarowanie, uczucie przykrości i bezradności. Trochę zawiodłem samego siebie. Wycieczka do szatni, głowa pod kran z zimną wodą i wracam na dwa ostatnie biegi, które kończę podobnie jak poprzednie. W ostatnim łuku ostatniego wyścigu lecę va banque, puszczam się na zewnętrzną, pełen gaz i zabrakło "błysku szprychy" by wyprzedzić rywala.
Czas na przerwę od turniejów i spokojny trening, wrócę gdy ostudzę głowę, nie chcę zrobić komuś krzywdy przez to, że za bardzo chcę.
Jest konkretny plan jak to naprawić, mogę liczyć na wsparcie dobrych ludzi, którzy podnieśli mnie wczoraj na duchu, bardzo Wam dziękuję, jeśli to czytacie.
#mirekzuzlowiec #zuzel
cinek687 - 02.07.2022 Budex Cup Wrocław
(1,0,0,1,1) - 3, wszystkie punkty zdobyte "z...

źródło: comment_1656864146dYOQxPZGA735oXTtbEQfBe.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@cinek687: smutno się to czyta i obserwuję Twoje emocje związane z porażkami. To Twój pierwszy "komplet"? Śledzę Twoje wpisy turniejowe i nie pamiętam takiej smuty, pisałeś o tych fajnych akcjach, że woziłeś zawodowca a tu nic. Trzymaj się wariat, słowa o ostrożności wobec innych zawodników budzą szacunek. Pamiętaj, że najważniejsze to być lepszym od siebie z wczoraj, na przeciwników przyjdzie czas, zobaczysz. Ja Tobie kibicuję i czekam na trójki.
  • Odpowiedz
@cinek687 ja niestety kwitłem w robocie do 18, a i tak dzisiaj musiałem kończyć i nie dotarłem. Nie ma się co przejmować. Jak gadaliśmy w piątek tor był twardy i suchy, jak nie miałeś prędkości w motocyklu to na odsypanej nie było czego szukać. Odpocznij, ochłoń i wracaj tak szybko jak się da.
  • Odpowiedz
@cinek687: Paaaanie, co takie smuty, wiesz ile bym dał, żeby jeździć jak Ty? Może zejdź kategorię niżej? Nie pamiętam, jakie wyniki miałeś w grupie Silver, ale chyba sam pisałeś, że awans i debiut w Gold (ledwie kilka miesięcy temu!) był dość nagły i niespodziewany?
  • Odpowiedz
@Faiko: Chyba pierwszy, jeśli mnie pamięć nie myli. Po zawodach humor szybko wrócił do normy, także spokojnie :) Tak czy siak, zastanawiam się czy nie porozmawiać ze specjalistą bo nie potrafiłem sobie poradzić z pewnymi emocjami w trakcie zawodów, to nie powinno mieć miejsca. Teraz, z perspektywy czasu nawet wydaje mi się to głupie, przecież to tylko towarzyski turniej amatorów :P
@Viking-: Taki jest plan, dzięki :)
@KORraN: Awanse
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cinek687: super wyglądacie na tych zdjęciach, w tych cudacznych strojach i obszyciach. Trochę takie stare czasy się kojarzą z tym szpanem wyglądem. W ogóle fajna jest taka pstrokatość i dobre uderzenie w dizajnie (te wielkie loga Lecha na stroju i motorze Golloba w Grand Prix a nie te #!$%@? co teraz na kewlarach są). Podoba mi się to.
Faiko - @cinek687: super wyglądacie na tych zdjęciach, w tych cudacznych strojach i o...

źródło: comment_1656875596EPVlCRjn00GXwQC9lQQSSk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cinek687: jakie są mniej więcej koszty takiego sposobu spędzania czasu? Kiedyś za dzieciaka byłem o krok od dołączenia do szkółki ale troszkę się pokomplikowało życie i tak się zastanawiam czasami jak by to było gdyby to się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cinek687 po piątkowej rozmowie myślę, że miałeś po prostu ciśnienie żeby dobrze wypaść, ale jak sam powiedziałeś "zawodowcy poprowadzą motory, a amatorów motory prowadzą" ;)
  • Odpowiedz
@Faiko: Taki żużel pamiętam jako małe dziecko i to był fajny żużel :)
@pawlittos: przejrzyj sobie tag #mirekzuzlowiec, często się przewijały tematy kosztów, ogółem jak na motorsport to tanioszka, ale jednak te 15 tysięcy na start to minimum na dziś dzień, pod warunkiem, że masz gdzie motocykl trzymać i czym wozić
@Viking-: Prawda, zależało mi, by dobrze wypaść u siebie, sporo czasu spędziłem w warsztacie przy motocyklu, dopieściłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cinek687: nie przejmuj się stary. Nie żebym znał się na jeździe na motorze ale lubię żużel i wystarczająco meczów widziałem, żeby wiedzieć że i najlepszym trafiają się gorsze starty. Tak czy siak każde takie zawody to nowe doświadczenie. Próbuj dalej!
  • Odpowiedz