Wpis z mikrobloga

Stałem się posiadaczem Fiat Seicento 1.1. (0.9 wbite w dowód), brakuje mu wnętrza (dosłownie), ma dużo przeróbek bo miało być pod turbo (będę przerabiać to pod normalne 1.1 bez turbo), jest zakonserwowane od dołu, ma alufelgi i fajne opony, wydech nie jest przytwierdzony i odpadł w czasie holowania xD nie ma układu chłodzenia tylko chłodnica jest, nie świecą kierunkowskazy, pod maską wiszą jakieś luźne kabelki, ale odpala. Dostałem też nowy pasek klinowy bo aktualnie nie ma żadnego i nowy pasek rozrządu. Będę starać opisywać się przywrócenie auta do stanu jezdnego na tagu #sejoryla
Auto nie ma PT ani OC( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aktualny wygląd w komentarzach
#auto #fiat #motoryzacja #remontujzwykopem #samochody #tuning #remont #naprawa #gruz
Pobierz
źródło: comment_1656875197q69VdxXvwi1KVlXXTCeNwv.jpg
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przodowyryl: dobrze że umowa nie podpisana to jeszcze można uratować sprawę z brakiem OC. Na grupkach fb widziałem ludzi którzy ogłaszają się z pomocą w takich sprawach, kilka stówek i problem z głowy.
Nie mniej, sejaki są tak tanie że chyba korzystniej będzie złomować bo metal teraz w cenie. Ewentualnie spróbować opchnąć komuś na kjs.
@WinterLinn: mam CC 1.2 turbo. Nie da się tym autem praktycznie zejść poniżęj 6s bo nie ma takich opon :P żeby jeszcze przy okazji na nich skręcał. Zresztą FWD vs AWD zawsze będzie wolniejsze (bo serio nie wiem teraz czy nawet z lancerami się do klasy nie trafia)
@WinterLinn: może kiedys :) i tak już pochłonęło pełno czasu i siana. A oranie ludzi z rolki to czysta przyjemność ;)
Żadne E46 (oprócz M) nie ma podjazdu. Tak samo Mazda RX8, a swego czasu 350Z nie bylo w stanie mi uciec do 180kmh a jeszcze miałem kumpla na pokładzie ;D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietter: xD no ja jestem wielkim fanem tych autek mam 3 seja juz i jak mialem kupować ostatnio to był za 5k z turbo ale jakos sie bałem ze to jakiś ulep. Zwykłym 1.1 spod swiatel tez zawsze 1 do tych 70 kmh startuje xD
@WinterLinn: turbo bym w ciemno nie kupował. Albo składać samemu albo od sprawdzonej/znanej w środowisku osoby. Pełno jest swapów na wolnossaki zrobionych tak na #!$%@? że się włos na głowie jeży. Mój poprzedni silnik 1.2 którego remontowałem z kumplem w garażu przed wsadzeniem do auta wypluł na hamowni 77KM, a teraz w innym aucie po malych modach wyszło 83KM 116NM gdzie seryjnie powinno być 73/106. Jak już się bawić i składać
Żadne E46 (oprócz M) nie ma podjazdu. Tak samo Mazda RX8, a swego czasu 350Z nie bylo w stanie mi uciec do 180kmh


@Pietter: akurat rx jest mega wolnym autem jak na swój wygląd, zetka też nieszczególnie, ale przynajmniej skręcają

Ile to ma do setki? Stawiam na 6+, prędzej 7+, fizyki nie oszukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu: znajomy ma dragy-iego ;) jak będzie okazja to będę mierzyć, choć on się upiera żebym sprawdził 100-200 :P w ciemno bym stawiał gdzieś między 6 a 7 do setki.