Wpis z mikrobloga

Jestem z dziewczyną juz prawie 2lata wszystko układo się super , seks był bardzo często a jak ma okres to bawimy się bez penetracji, cały czas była napalona.Lecz od jakiegoś czasu tak od dwóch tygodniu jej chęć na seks jest mniejsza tłumaczy się tym ze nie ma takiej chcicy jak ja ze można to robić było codziennie ,jest zmęczona i abym wytrzymał jeszcze jak przeprowadzimy się na nowe mieszkanie jeszcze tydzień. Jak od nowa rozpalić w niej ten popęd tak aby była wkręcony jak wcześniej ? Moza po prostu robi ja jakieś shit test i sprawdza moja cierpliwość ? #sex #rozowepaski #zwiazki #tinder #p0lka
  • 18
@adam7712: Kobiety nie lubią seksu tylko atencję. Seks jako pochodna atencji jest OK.

Nie mówię jak naprawić problem bo nic takiego nie napisałem. Nie wiem co ostudziło jej temperament i mimo że ty odczuwasz pociąg to jej to już nie rusza. Tego nie wiem. Jedynie zwracam uwagę na mały szczegół jakoby kobiety lubiły seks. Nie, to nieprawda. One lubią być pożądane a seks to jedynie pochodna.
@AlienFromWenus: Tylko chyba zbyt upraszczasz że jeśli A to B. A to nie tak. To nie oznacza że kobiety NIE lubią. Lubią jak najbardziej. Ale sama pobudka uczucia przyjemności związana z seksem jednak działa nieco inaczej u facetów co u kobiet. Kobiety lubią fizyczność seksu ale sam auczuciowy, mechaniczny seks jej mniej podnieci aniżeli faceta u którego czasami działa to wręcz mechanicznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam7712: zauroczenie może mineło, po około 2 latach tak się dzieje, jeżeli do tego momentu nie zbudowaliście fundamentów na związek na nowych zasadach to będzie ciężko.
@adam7712: po pierwsze nie słuchaj dzbanów typu BurzaGrzybcostam, po drugie poczytaj (albo jest audiobook): https://lubimyczytac.pl/ksiazka/89036/o-kobiecie . Albo jakoś inną książkę o kobiecej seksualności, otwiera oczy. Po trzecie (a w sumie to powinno być po pierwsze) - pogadaj z nią poważnie, bo może to po prostu normalne że po dwóch latach zapał lekko się osłabia i prawdę mówi @JANIEZOLTY, albo coś między Wami zaszło i Ty nawet nie wiesz co. Dlatego
Kobiety lubią fizyczność seksu ale sam auczuciowy, mechaniczny seks jej mniej podnieci aniżeli faceta u którego czasami działa to wręcz mechanicznie.


@xaliemorph: to zależy od kobiety i dnia cyklu oraz przejedzenia się seksem jednego typu.
@adam7712: Tak jak napisał @BurzaGrzybStrusJaja - najprawdopodobniej it's over dla Ciebie. Jeśli twoja dziewczyna nagle nie zachorowała/nie ma jakiegoś bardzo stresującego okresu w życiu to nadal ma ochotę na seks - tylko nie z Tobą ale przecież Ci tego nie powie wprost. Jest też opcja, że ona tego nawet nie wie ale żeby się o tym przekonać wystarczyłby nowy, atrakcyjny facet w jej środowisku ( ͡° ͜ʖ ͡°