Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: "Polacy"
Jak coś w Anglii w wielu kinach (na pewno Cineworld i Odeon, nie wiem jak reszta) było wiele skarg i zabronili ludziom przychodzić w garniturach na Minionki.
Po prostu ludzie mieli w dupie film na który szli, wiec ciągle przeszkadzali innym gadając glośno, nic dziwnego że ludziom którzy idą z dziećmi obejrzeć bajkę to przeszkadza
@OCIEBATON: dokładnie niech każdy ubiera i robi co chce (grunt aby nikomu krzywdy nie robić). Bardziej mnie tu #!$%@? głupota tych ludzi, którzy "małpują" innych TikTokersów, bo sami nie potrafią nic wymyślić. Jakby było wideo, że idą w gajerach i trzeba nasrać w gacie aby być "cool" obstawiam że by to zrobili. Z takich idiotów którzy nie mają swojego zdania, serio już mam bekę - bo po prostu są debilami, którzy
@OCIEBATON: wczoraj poszliśmy sobie wieczorem na nowe minionki i bylismy dość zaskoczeni jak kilkunastoosobowa grupa młodzieży w garniturach i matka z małym synem tak samo na galowo zaczynaja do tej samej sali co my wchodzić dopiero po filmie się dowiedzieliśmy o co chodziło xd