Wpis z mikrobloga

@Doctor_Pleasure:

Pozwolę się nie zgodzić. Sam pamiętam taki hit jak EKSPLOŁŻYN (2005-2006) w którym główna melodia to trzy dźwięki obok siebie. Po prostu zawsze były gusta bardziej wysublimowane i takie, którym wystarczy łupanina 4/4. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale ja się zgadzam. Zawsze obok siebie istnieje coś wartościowego i masowe gówno. Tylko nie róbmy z gówna perfumerii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytując z
Wiem, że to typowe stękanie Kurla kiedyś to było (prawie 30 lvl here)


@laress: też prawie 30lvl, mam podobne odczucia i to jest właśnie problem. Powinniśmy być w wieku w którym spokojnie dogadujemy się z gówniakami, a nie jesteśmy wyzywani od boomerów.
@buchowo: mi się podoba, nie róbmy z muzyki jakiegoś wysublimowanego nurtu, ma bawić a nie zmuszać do refleksji nad życiem i zastanawianiem się co autor miał na myśli przez pół dnia. I leosia dobrze działa do zabawy w klubach jak i posłuchania tak sobie w słuchawkach
@Im_from_alaska: przecież to ty żyjesz w jakieś bańce urojeń w której Leosia = Beatles. Albo jesteś zwyczajnym trollem albo debilem xD

Nigdzie nie powiedziałem, że piosenka to klik i już, ale trochę żenada być ponad 2 lata w meju i nie wydać żadnego porządnego materiału poza komplilacją xD.

Leosia to zwyczajny industry plant bez talentu, pogódź się z tym Oski xD