Wpis z mikrobloga

Jak sobie radzicie z korzystaniem z carplaya w warunkach polskich i bez touchscreena?

Bo mnie #!$%@?:
- nieergonomiczne GUI - zeby dostac sie do jakiegos guzika do ekranie, trzeba kombinowac guzikiem prawo/lewo po kilka razy ciagle
- nieuzywalne SIRI przez brak polskiego jezyka. wiec nie mozna mu podyktowac adresu nawigacji glosowo
- nie mam guzika next track w samochodzie. mam od tego pokrętło które je zmienia kiedy uzywamy radia, ale przy carplayu przejmuje role skakania po guzikach na ekranie, i musze 5 razy je pokrecic zeby nakierowac na guzik next song XD
-WhatsApp etc. tak samo nieuzywalny, jest tylko opcja "odczytywania glosowo" wiadomosci, ale ze przychodza po polsku to siri odczytuje jakis niezrozumialy smietnik

pierdzielne to zaraz i wyciagne starego androida, i zamontuje na stałe w aucie...

#motoryzacja #samochody #carplay #androidauto
  • 10
@villager: Nie no, hey siri next song akurat się sprawdza, a co do reszty to faktycznie lipa. Czasem tez mówię siri jakiego wykonawcę ma puścić, ale to jak z żoną, niekoniecznie poprawnie wykonuje polecenia xD