Wpis z mikrobloga

Cześć. Zostały przez sejm zatwierdzone poprawki dot. wakacji kredytowych tj. cyt. " Rozwiązanie to nie będzie dostępne ani dla frankowiczów, ani dla osób spłacających kredyt za mieszkanie przeznaczone pod wynajem."

Wobec powyższego mam pytanie:
1 - Czy jeżeli matka jest właścicielem drugiego mieszkania na które został wzięty kredyt w którym również jestem ujęty i ja zamieszkuję w tym mieszkaniu (nie jest wynajmowane) to wakacje kredytowe będą się należały? Ktoś się orientuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #wakacjekredytowe
  • 8
@Adek1243: podpisuje się tam oświadczenie, pod rygorem konsekwencji karnych, że jest to na własne cele mieszkaniowe. W tym przypadku nie jest, bo matka jest kredytobiorcą, nie ty. Ja bym się bała kombinować bo ciężkie czasy idą i PiS będzie szukał każdej złotóweczki. Nie bez powodu przegłosowali prawo, że US może Ci zajrzeć na konto bankowe bez twojej zgody.
@Adek1243: matka ma inne mieszkanie w ktorym mieszka wiec odpada ale gdyby sprowadzila sie i mieszkala z wami . Raz ze dzieciaki ogarnie, dwa ugotuje, trzy zona bedzie zadowolona :D