Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
elo, chciałbym powiększyć penis xD
Partnerki mówiły ze jest dobrze, ale ja chce zmaksymalizować zasoby. Jedyna metoda, która uważam za jest skuteczna to kwas hialuronowy. Pytanie tylko czy ktoś to robił?! Przejrzałem chyba cały internet i nie widze realnej opinii po zabiegu.
Myśle tez nad pompką. Pomagała wam?
#seks #penis #dickpill #natura #kwas #erekcja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c7296c8f6c406f2ddda6eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: to bait, ale zostawię dla potomnych - nie ma obecnie żadnych metod powiększania. Pompka uszkadza naczynia krwionośne i ciała jamiste i dostajesz efekt wręcz odwrotny. Kwas również nie jest dobrą opcją - jest inwazyjny, źle wykonany, może przeszkadzać przy braku wzwodu i po czasie schodzi.
Lepiej się pogodzić i/lub znaleźć normalną partnerkę / partnera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smallboobslover: ja gdzieś słyszałem, że realna opcja to przecięcie więzadeł penisa, wyciągnięcie go w większej części na zewnątrz i ponowne zszycie (ok. 10cm penisa znajduje się wenątrz ciała). Ale to tylko wydłuża, a nie pogrubia.
@Dakkar: doczytałem: "Podcięcie więzadeł wieszadłowych jest jedną z kilku metod chirurgicznego wydłużania prącia. Umożliwia ona wysunięcie "ukrytej" pod powłokami ciała części organu. Chociaż ostateczny wynik operacji jest kwestią indywidualną, może ona pozwolić na zwiększenie długości członka nawet o 2-5 cm."

No ale dla kogoś kto ma 13 wzorst na 15 jest już chyba znaczący.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyslav: czy te wiązadła nie odpowiadają przypadkiem za to że penis stoi zamiast opadać, bo ma tak jakby przeciwwagę wewnątrz?