Wpis z mikrobloga

@Ernest_: zmieniła się domena? Mnie ciekawi pomysł i trzymam kciuki, choć kiedyś miałem swój pomysł - niemniej znacznie odbiegający od tych typowych rozwiązań, które wg mnie się nie mogą sprawdzać :)
szkoda trochę roboty, ale ladnie to wyglada


Init0: agregator jest dość użyteczny dla mnie i sprawdza się lepiej niż zakładki w przeglądarce. To nie jest jeszcze nawet mvp, więc nigdzie szerzej nie wychodziłem z promocją. tak z ciekawości - na jakim motywie przeglądałeś stronę (ciemny, jasny)?

zmieniła się domena? Mnie ciekawi pomysł i trzymam kciuki, choć kiedyś miałem swój pomysł - niemniej znacznie odbiegający od tych typowych rozwiązań, które wg mnie się
@Ernest_: trudno streścić. Odejście od typowego plus minus na rzecz raczej tagów - tagi wszędzie, oraz anonimowość wpisu by default - tzn na życzenie wyłączana. Tagi dodaje user do postu - jeśli ufasz userom którzy dodali tag X do postu jako SPAM i masz spam na blockliście - post się nie wyświetla. Tak w dużym skrócie, cały opis miałem gdzieś tam w otchłaniach dysku. Wątek możesz usunąć, ale nie znika on
Zapomniałem odpisać na pozostałe pytania: raczej nie planuję do niego wracać w najbliższym czasie, nie mam po prostu aż tyle czasu. Dodatkowo - o ile fajnie by było taki portal mieć, to zdaję sobie sprawę z problemów z jego utrzymaniem, oraz wypromowaniem - to raczej byłby jeden z większych problemów.