Wpis z mikrobloga

@zero_dwa: bo to właśnie z USA przylazł do p0lski kult terapii i robienie z niej nowego Boga, dobrze to widać po reddicie, gdzie terapią chcieliby leczyć nawet kończyny urwane przez artylerię w donbasie
  • Odpowiedz
@niewiadomocowscenariuszujest: ale wy strasznie marudzicie wszyscy. Gdybym ja się urodził mając 1,5m to chodziłbym na roksy, rozwijał swoje zainteresowania, poszedł pływać na statki, zwiedził świat.. Jakby znalezienie różowego paska było jakimś nadrzędnym, życiowym celem xD
  • Odpowiedz
@Plp_: pewnie nie rozumiesz ze taki wzrost to nie tylko wykluczenie z rynku matrymonialnego ale tez ciągłe gnębienie w życiu ogólnie, wiesz jakie to musi byc uczucie gdy chlop przechodzi obok podstawówki i dzieci 10 lat są wyższe od niego? Albo gdy idzie do sklepu i na półke nie sięga? Pewnie do tego ciągłe spojrzenia ludzi, jakieś docinki nie na miejscu i tak dalej
  • Odpowiedz
@Nieironiczny: czyli właśnie idealnym środowiskiem byłoby pływanie na statkach- 90% filipińców w załogach ma poniżej 1,50m, a niski wzrost jest dodatkowo premiowany bo zmieścisz się wszędzie i gdy trzeba dokręcić jakąś trudnostępną rurkę lub śrubę to Twoje wady stają się atutami. Chyba że prócz niskiego wzrostu masz jeszcze chorobę morską, no to faktycznie przesrane xD
  • Odpowiedz
@Nieironiczny: ja bym pływał w #!$%@? gdybym nie miał rodziny. Aktualnie pracuje przy remontach maszynowni zadokowanych statków. Remontujemy ok 100 jednostek rocznie. Dużo rozmawiam z załogami z całego świata- wiem jakie są stawki, słyszałem wiele historii i anegdotek. Niestety mam też schorowanych rodziców którymi muszę się zajmować i nie mogę od tak wyjechać na parę miesięcy, ale jakbym mógł to właśnie idealny plan na życie dla małych ludzi xD
  • Odpowiedz
@Caban1908: umiesz po angielsku? Kobieta piszę, że nabawiła się po covidzie jakiegoś autoimmunologicznego schorzenia. I boi się o swoje zdrowie, bo typ jest niezaszczepiony i nie chce wykonać dla niej 5-minutowego testu? I bardzo dobrze dalej to porównała to tak jakby ktoś nie chciał zrobić testu STI na życzenie tej osoby. Jeśli miała takie przygody z covidem to ja się nie dziwie, że się boi. A typ jest rakiem i powinna
  • Odpowiedz