Wpis z mikrobloga

Myśle, ze budżet z 5k


@Megawonsz_dziewienc: Romet\Junak\Zipp\Barton to max. Ale nie jest to wielki problem, bo często kupisz to od pierwszego, max drugiego właściciela z pewnym przebiegiem. Dodatkowo tanie części i prosta konstrukcja, że wszystko sam sobie ogarniesz. Ja zaczynałem od Rometa K-125 kupionego od pierwszego właściciela i byłem zachwycony. Duża społeczność forumowa, która zawsze pomoże i doradzi. Zmieniłem tylko opony, chińskie wyjebując w kosmos i nie dołożyłem ani złotówki przez
@Megawonsz_dziewienc: w zeszłym roku pomagałem w zakupie hondy cbf 125. Kosztowała 5500zł.
Oryginalny przebieg 13 tys km.
I wszystko było w oryginale łącznie z oponami które miały 12 lat.
Motocykl ma pękniętą owiewkę i jest porysowany w paru miejscach. Lecz technicznie nie można mu nic zarzucić. Właściciel przejechał nią już 7 tys km w tym roku i jeździ ciągłym vmax więc nie ma lekko. Nic się nie dzieje.
Więc polecam wziąć
@Zielony34: @Zielony34: kolego znów chcesz dyskutować?
I co napiszesz że przejechałeś 3 tys km i się nic nie popsuło?
No brawo bo tyle km to robi w rok wiejska babcia na rowerze jak dojeżdża do sklepu po chleb.

W romecie k 125 notorycznie przepalają się żarówki, pękają szpilki wydechu jeśli się ich nie zastąpi tymi z hondy cg125, łańcuch jest z gównolitu itp.
Zresztą jest gość który tym przejechał 63
W romecie k 125 notorycznie przepalają się żarówki, pękają szpilki wydechu jeśli się ich nie zastąpi tymi z hondy cg125, łańcuch jest z gównolitu itp.


@mpetrumnigrum: xD Mój miał nawet akumulator 7 letni, oryginalny. Łańcuch również był oryginał, Żarówkę wymieniłem RAZ, JEDNĄ xD

Bo zawsze coś się #!$%@?.


@mpetrumnigrum: Tak samo może być z 20letnią Japonią po 20 #!$%@?ących ją użytkownikach. Poczytaj sobie forum Rometa, poszukaj info, bo #!$%@? jak
@Zielony34: no tak anegdoty. szkoda że nie odniosłeś się do linku który podałem.
Afryka pakistan i Mongoli jeżdżą takimi motorkami bo na nic innego ich nie stać. Pomyśl o tym, myślisz że w afryce nie pojeździli by bez obsługową yamaha xt 125 która robi po 120 tys km bez remontu? Pojeździli by ale ona kosztuje ich 15 lat pracy.

Co do ceny, gość kilka garaży obok kupił dwa tygodnie temu takiego