Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zobaczyłem w apce Inpostu, że 4 paczki z #aliexpress lecą mi do paczkomatu w innym mieście. Co ciekawe w koszyku na aliexpress nie miałem, do wyboru opcji self-pickup więc myślałem, że paczki przyjdą Pocztą Polską na mój adres.

Miał ktoś taką sytuację? Udało się to odkręcić?

Bot #inpost mi napisał, żeby kontaktować się ze sprzedawcą, więc na razie wysłałem info do sprzedawców, ale chińczyki chyba mają dziś wolne, a jutro doręczenie =/

#tracking
  • 15
@fishery: W adresie jest podany jedynie mój adres osobisty, wgl nie ma paczkomatu. Dopiero jak w apce Inpostu pojawiła się przesyłka zobaczyłem, że leci na paczkomat i to zły.
@Krunhy: ja mam zamówienie zrobione kilka dni temu, wybierałam dostawę na paczkomat w swoim mieście (jego adres widnieje w zamówieniu normalnie) a w aplikacji inpostu mam tą konkretnie przesyłkę już dodaną i tam wisi paczkomat po drugiej stronie Polski nawet nie kojarzę z nazwy takiej miejscowości :D a w adresie dostawy w zamówieniu jest wszystko legit, więc mają tam coś nie tak wyraźnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Setral: Powołałem się na błąd w AliExpress i Pani powiedziała, że znają temat i w sumie to tyle. Dzisiaj dzwoniłem jeszcze raz i jest update sprawy. Podobno czekają na listę poprawnych Paczkomatów od AliExpress, bo bez niej nie mogą przekierować paczek. Także paczki za pewne będą stały do puki chińczyki nie ogarną problemu u siebie.
@Krunhy: @pyskaty92: mam ten sam problem, zamawiałem do paczkomatu w Warszawie - i taki adres mam jak się loguję do Aliexpress, a w appce Inpost mam Złotniki Kujawskie xD Pierwszy telefon do InPost i Pani informuje, że zmieni adres w appce, ale po sprawdzeniu nic się nie zmieniło. Drugi telefon do InPost, inna Pani mówi, że widzi notatkę dodaną przez Panią numer 1, że generalnie jest problem od tygodnia i
BenizBurger - @Krunhy: @pyskaty92: mam ten sam problem, zamawiałem do paczkomatu w Wa...

źródło: comment_1657805714P5JHTqTu3gSyVKpsvlqBj3.jpg

Pobierz
Mam to samo winne jest Ali. Pani z chatu napisała, że problem już znają. Strategia jest taka, że jak paczki impost im zwróci to trzeba założyć spór i oni od razu kasę oddadzą. Ciekawe, że wszyscy mają do paczkomatu 400-500km, chyba ktoś im psikusa zrobił. Kto może odebrać paczkę z Opola?