Wpis z mikrobloga

Zawsze wspominam że wszystkie główne Evile są dla mnie na równi dlatego też nie sporządziłem listy S/A/B... tylko S++/S+/S... Wyróżniłem te które mają nutę czegoś więcej w sobie. Nie uważam jednak tych na poziomie S za gry słabsze pod jakimkolwiek względem od S++ i S+. Poziom A to średniaki/celowniczki lub nie grałem po prostu. Dawajcie swoje Tierlisty. następnych daję bossów. Może jakiś nowy hasztag? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tierlistzwykopem #residentevil #tierlist #gry #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #playstation #grajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1657440787y9vcVFZfHt7JxjWWLlvNrv.jpg
  • 8
@ladykagami: Jakoś mi Nemesis nie przypadł aż tak jak inne ale i tak epicka część :D Co do Revelations 2 to na prawdę mimo niższego budżetu itp to gra jest niesamowita dla mnie. Wyróżnia się klimatem bardzo spośród reszty. Mam jakiś wyjątkowy sentyment do tej części.
@Aeterna: Przede wszystkim Rev 2 ma całkiem spoko fabułę jak na Residenta (Alex była naprawdę ciekawą postacią) i ciekawy gameplay, unikalne rozwiązania dla serii. Do tego tryb Raid który mocno wydłuża żywotność gry. Jeśli mam się do czegoś przyczepić to do małej ilości bossów i bardzo krótkiego epizodu 4 dla Claire i Moiry, który praktycznie trwa z 10 minut, gdzie z kolei epizod 4 Barrego i Natalii się dłużył w zamian.
@ladykagami: fabuła jest na prawdę mocna. Ogólnie lubię fabuły w Evilach bo są bardzo spójne ale tu nie trzeba aż tak grzebać po notatkach żeby się czegoś dowiedzieć. Do tego Rev 2 ma płynną rozgrywkę nie wspominając już o unikach które wykorzystano również w RE3 Remake. Przyznaję to co wspomniałeś z długościami epizodów. Na koniec dodam że opcjonalnie można się nieźle przy tym pobawić przy kanapowym coopie gdzie druga postać nie
@Aeterna: Szkoda że coop tylko kanapowy właśnie chyba. Tylko raz dane mi było pograć w coopie trochę i jest ciekawie, chociaż tutaj lepiej wypadają epizody Claire bo jako Moira coś tam się nadal robi, oświetla drogę, oślepia przeciwników, a nawet powalczyć można. Grając samą Natalią jest trochę nudno już bo za wiele się nie robi poza znajdywaniem przedmiotów. Cegły nie są tak przydatne jak łom, a wskazywanie wrogów przydaje się głównie
@ladykagami: poprzez internet też chyba się da. Przynajmniej w Raidzie grałem z kolegą. Raid też super tryb chyba z 20/30 godzin w nim spędziłem jak nie więcej. Najgorszy coop kanapowy był w RE6 gdzie (wszystko było ok ale..) zawsze brakowało amunicji i trzeba było wręcz napieprzać.