Wpis z mikrobloga

@El_Duderino: lol, nie wiem jak w Irlandii ale w UK to na chodniku nie parkujesz.... bo na ulicy parkujesz niemal wszędzie :D Całe mnóstwo ulic dwukierunkowych robi się jednokierunkowych i nikt o to nie dba. Wykopki by chyba zawału dostały. Na tym zdjęciu np. na brytyjskich ulicach pas do jazdy na wprost (skrajnie lewy) to się nieraz robi wolny dopiero przed samym skrzyżowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@El_Duderino: jak ja bym chciał żeby w Polsce zatrzymanie wydłużyć do trzech minut a za każde niewłaściwe parkowanie dawać mandaty, blokady i odholowywać auta stwarzające zagrożenie.

@aarahon: tym bardziej, ze to niezły zastrzyk hajsu dla miasta /państwa bo mandat znacznie wyższy niż koszt jego wystawienia ale jakoś nikt nie chce sięgnąć po ten darmowy hajs xd
No i dla niektórych czekanie na zdjecie blokday może byc bardziej uciążliwe niz sam mandat.


@LoginLoginsky: Na pewno dla pozostałych chętnych an parkowanie. Takie zablokowane samochody stoją mi pod przedszkolem od tygodnia, a tam są tylko 3 miejsca na kwadrans.
@LoginLoginsky: Stoją. Wkurzają mnie od 2 tygodni.
Przed akcją z blokadami pewnie nie stali 15min, ale nie więcej niż jeden dzień.

Odholowanie rozumiem, te blokady są wkurzające dla wszystkich poza Strażą Miejską.