Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BornToDie69: Wydajnościowo to mimo wszystko co najwyżej krok w bok, jeśli nie mały w tył. Zdjęcia możesz porównać na gsmarena za pomocą ich narzędzia, albo w recenzjach - zwykle robią zdjęcia w podobnych sceneriach.
W zasadzie chyba jedyną rzeczą w której A52s jest jednoznacznie lepszy to bateria.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vulcanitu: SoT jest na tyle dobrym wyznacznikiem, że mogę ci odpisać zarówno "z palcem w dupie" jak i "ni #!$%@?" i nie skłamać w żadnym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vulcanitu: Taa 8/128. Mam wrażenie że telefon wieczny, kupiony jako używany. Ale jak miałbym opcje dostać służbowy trochę lepszy, sprzedać OP i za to kupić monitor do kompa i procka to by był deal xd
@BornToDie69: Nie, chyba, że bardzo przepadasz za nakładką samsunga. Mnie ona osobiście odrzuca w porównaniu do lekkiego OOS10 czy OOS11(już trochę mniej :P). Swoją drogą 7T po wgraniu Gcama można zrobić świetne zdjęcia, lepsze niż na stock aplikacji. Co do ekranu nie wydaje mi się, że odczujesz skok z 90hz na 120hz. To nie jest taki przeskok jak z 60 na 90. Przy okazji jest bardziej prądożerny.